Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Analizleri

Bitcoin kazançları GBTC, Marathon Digital, Coinbase, Riot Blockchain hisselerini yükseltiyor

  • Bitcoin için bir vekil olan Grayscale Bitcoin Trust ( OTC:GBTC ) %5,3 arttı . Bitcoin ( BTC-USD ) geçen ay ~%40 artarken, Grayscale Bitcoin Trust ( OTC:GBTC ) +%37 M/M ile biraz daha az getiri sağladı.
  • Bilançosunda 105 bin Bitcoin tutan MicroStrategy (NASDAQ: MSTR ) %2,0 değer kazandı .
  • Bitcoin madenci Marathon Digital Holdings (NASDAQ: MARA ) ayrıca fiyat hareketi ve oynaklık açısından bitcoin ile ilişkilidir. Bugün, daha yüksek bir hash oranında bir Q2 kazanç atışı yayınladı ve bitcoin üretimini artırdı.
  • Marathon’un Cuma günkü olumlu Q2 sonuçları ve bitcoin’in yükselişi ile birleştiğinde , hisseler %4.0 arttı .
  • Bit Digital ( BTBT – %0.7 ), Riot Blockchain ( RIOT +%0.2 ) ve Bitfarms ( BITF +5.4% ) gibi diğer bitcoin madencileri daha yüksek eğilim gösteriyor.
  • Coinbase (NASDAQ: COIN ) bitcoin rallisi ile birlikte %2,9 arttı ve BofA nötr bir derecelendirme ile kripto borsasını kapsamaya başladı .
  • Daha önce, (11 Ağustos) Bitcoin, 46.4K $’a yükseldi ve 50K $ seviyesindeki potansiyel dirence yaklaşıyor .

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu