Bitcoin HaberleriHaberler

Bitcoin iki hafta sonra ilk kez 40.000 doları aştı

Bitcoin iki hafta sonra ilk kez 40.000 doları aştı

Büyük hacimli kripto paralar, ocak ayında çoğunlukla düşüşler yaşadıktan sonra, son birkaç hafta içinde büyük ölçüde bir aralıkta sıkışıp kaldı.

Yatırımcılar, finansal piyasalarda dalgalı bir haftanın ardından yenilenen risk iştahı belirtileri gösterdiğinden, Bitcoin üç aydan fazla bir süre içinde en yüksek kazancı elde etti.

Piyasa değerine göre en büyük kripto para birimi %10,1 artışla 40.495 dolara, yani 15 Ekim’den bu yana en yüksek seviyeye ulaştı.

Etherum ise %13 artışla 2.953 dolara yükseldi.

Amazon.com Inc.’den elde edilen güçlü kazançların ardından, en iyi kripto para birimleri alım satımda toplarlanmaya başladı.

Dikkatinizi Çekebilir: Dolar Mı Kripto Mu? – Senin Seçimin

Mevcut fiyatıyla Bitcoin, 10 Kasım 2021’de belirlenen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 68.990.63$’dan hala %41.30 aşağıda.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu