Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Bitcoin hala 40.000 dolar civarındaki direnci kırmaya çalışıyor

Bitcoin düşecek mi? Yükselecek mi? BTC Yorumlayalım...

ABD borsası geliştikçe Bitcoin bir gece önce değer katmaya başladı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

16 Mart Çarşamba gecesi BTC 39.458 dolara yükseldi, ancak önümüzdeki saatlerde kripto paranın direnci kırması ve 40.000 doların üzerine çıkması pek olası.

Teknik açıdan, bir toparlanma şansı hala var, ancak bu haftanın sonuna doğru mümkün. Bu arada, işlem hacmi düşük kaldığı için piyasada güçlü değişiklikler beklenmemelidir.

Birçok uzmana göre kilit destek bölgesinin 37.000 dolar civarında olması bekleniyor. Yeni bir geri dönüşü engellemesi gereken ana faktör, Bitcoin döviz dengesindeki düşüş.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Para: Zebec Token Satışında 28 Milyon Dolar Kazandı

Analistlere göre, şu anda 2018 sonbaharından bu yana ticaret katlarına yerleştirilen en düşük kripto para birimi (2.323 milyon BTC) var.

Geçen haftadaki en büyük çıkış Coinbase borsasından gözlemlendi.

Analistler, platformdan 1,18 milyar dolara kadar Bitcoin’in ayrıldığını ve Coinbase’deki toplam BTC bakiyesinin Nisan 2020’ye kıyasla %36,6 düştüğünü buldu.

Uzmanlara göre, varlık üzerindeki baskı giderek zayıflıyor, bu da dibe ulaşıldığını ve bir toparlanma için hazırlıkların yapıldığını gösteriyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu