Bitcoin HaberleriHaberler

Bitcoin Fiyatı, 37.000 İla 45.000$ Arasında Mücadele Ediyor

Bitcoin Fiyatı, 37.000 İla 45.000$ Dalgalı Bir Ticaret Aralığında Mücadele Etmeye Devam Ediyor

Bitcoin fiyatı 37.000 ila 45.000 $ arasındaki bir işlem aralığında mücadele etmeye devam ediyor. Yükseliş momentumunun kaybı satıcıları kısa vadede aktif tutabilse de, kripto para birimi geçtiğimiz hafta çoğunlukla yatay seyretti.

Makaleyi yazma sırasında, BTC 39.255 dolardan el değiştiriyor.

BTC/USD 4 saatlik grafik | Kaynak: TradingView
BTC/USD 4 saatlik grafik | Kaynak: TradingView

Bitcoin fiyatı dirençle baskı altına alındı; 35.000 – 37.000 $ arasında destek

Şu anda 43.300 dolar olan aşağı eğimli 100 günlük hareketli ortalama, son birkaç aydır fiyat hareketini etkiledi. Bu, Kasım ayından bu yana bir dizi düşük fiyatla kanıtlandığı gibi, düşüş eğilimine işaret ediyor.

Ayılar sıkı bir ticaret aralığında istikrar kazanırken, 2 Mart’tan itibaren düşen fiyatlar 46.000 doların üzerinde sınırlı bir yukarı yönlü artışa işaret ediyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Metaverse’ler KREDİ Vermede Sonraki Aşama Mı? YouHodler Öyle Düşünüyor

Bu arada, 23 Ocak’taki düşük fiyatlar BTC’yi son aylarda 37.000 dolarlık desteğin üzerinde tuttu. Bununla birlikte, bir dizi düşük fiyat ve sağlam genel direnç, genellikle hakim trend yönünde bir kırılmaya veya kırılmaya yol açar. Bu durumda, BTC’nin düşüş trendi daha yüksek oynaklıkla devam edebilir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu