Bitcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Bitcoin Fiyat Tahmini: BTC 63.000 $’a ulaşmadan önce satın alma fırsatı

Yukarı yönlü bir yükseliş, büyük bir kısa süreli sıkışmayı tetikleyecektir. Boğa piyasasının yeniden başlaması, muhtemelen bugün başlıyor.

Bitcoin fiyatı , yap ya da boz fiyat seviyesine karşı önemli bir destek buldu. Dünkü mum çubuğunun kapanışına yakın çok sayıda yeni kısa pozisyon açıldı ve bu yeni açığa satış yapanlar, Bitcoin yükseldikçe muhtemelen baskıyı hissediyorlar.

Dikkatinizi Çekebilir: Boğa Sezonu Geciktikçe Bitcoin İşlem Ücretleri 2020 Fiyatlarına Düştü

Bitcoin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyelerine yakın patlayacak

Bitcoin fiyatı , mum grafiğinde herhangi bir biçimde bulunmayan Nokta ve Şekil grafiğinde harika bir erken giriş fırsatına sahiptir. Giriş, Kutup Modeli olarak bilinen bir Nokta ve Şekil düzenine dayanır – önceki bir giriş için hafif bir sapma ile.

Bitcoin fiyatı
Bitcoin

Bitcoin fiyatı için teorik uzun kurulum, şu anda 48.500 $ olan 3-kutu geri dönüşünde bir satın alma durağıdır. Zararı durdurma, şu anda 46.500 ABD Doları olan 4 kutulu bir durdurmadır ve kâr hedefi 63.000 ABD Dolarıdır.

Bu Nokta ve Şekil formasyonunun doğası gereği, fiyatlar düştükçe satın alma da durur. Sonuç olarak, zararı durdurma 4 kutu durdurma olarak kalır, ancak Dikey Kar Hedefi Yöntemine dayalı kar hedefi 63.000 ABD dolarında kalır.

Mevcut ticaret, girişin %30,5 üzerinde bir zımni kar hedefi ile risk kurulumu için 7.25:1’lik bir ödülü temsil ediyor. İki ila üç kutudan oluşan bir son durak, tetiklenen girişten sonra elde edilen kârın korunmasına yardımcı olur.

Bitcoin fiyatı için bu teorik uzun kurulum , Kutup Modeli kurulumuna dayandığından, herhangi bir geçersizlik noktası yoktur. Bitcoin düştükçe giriş de düşer. Herhangi bir yukarı yönlü momentum devam etmeden önce, tüccarlar 55.000 $ aralığında bir direnç beklemelidir.

 

Sorumluluk Reddi:
Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu