Bitcoin HaberleriEthereum Haberleri (ETH)HaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriMetaVerse Haberleri

Bitcoin, Ethereum, Metaverse Belirteçleri Haftasonu Kripto Rallisinden Sonra Daha Fazla Battı

Kısaca

  • Kripto para piyasası son 24 saatte %7 düştü.
  • Bitcoin, Ethereum ve Solana, oyun ve metaverse belirteçleriyle birlikte bugün değer kaybetti.

Bitcoin 52.000 $ ‘a geri döndüğü ve toplam kripto piyasası değeri 2.5 trilyon $’ın üzerine çıktığı için kripto para piyasası hafta sonu yeşildi. Bununla birlikte, bugün piyasanın çoğu , metaverse ve oyun jetonları ile birlikte Bitcoin ve Ethereum gibi önde gelen madeni paralarla birlikte derinleşen kayıplar gördü.

Dikkatinizi Çekebilir: MetaVerse NFT’lere Konuşma ve Öğrenme Yetisi Veriliyor!

Bitcoin (BTC) ‘e göre, bu yazı olarak $ 47.950 oturur CoinGecko son 24 saat içinde% 6’dan daha fazla bıraktıktan sonra,. Yedi gün öncesine göre %1.5 daha yüksek, ancak 30 günlük süre boyunca %12’den fazla düştü.

Kilit direnç seviyesi olarak görülen 50.000 dolar ile, hafta sonu dönüm noktası rakamını geçtikten sonra Bitcoin’in bu seviyenin altına düşmesi şaşırtıcı değil. Ayrıca kısmen Noel sonrası kârın yeni yıldan önce alınmasından kaynaklanabilir.

CoinGlass’tan alınan verilere göre, yuvarlanan piyasa, kaldıraçlı pozisyonların önemli ölçüde tasfiyesine yol açtı ve muhtemelen süreçte daha fazla kayıplara yol açtı. Site, yalnızca Bitcoin pozisyonlarında 167 milyon doların üzerinde olmak üzere, son 24 saat içinde 165.000’den fazla tüccardan yaklaşık 523 milyon dolar değerinde vadeli işlem sözleşmesi tasfiyesi gösteriyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu