Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin değeri: Bu dijital varlıkla gerçekte ne satın alabilirsiniz?

Bitcoin ve kripto para birimleri dünyanın ekonomik bakış açısını değiştirdi.

Kriptolar herkes tarafından iyi anlaşılmamaktadır. Ancak, yeni hisse senedi alıcıları arasındaki ilgiyi ve popülerliği artırdılar.

Son on yılda, Bitcoin değerini yükseltti. İşlemlerin işlenmesini ve yeteneklerini geliştirmek için son güncellemeler yapıldı.

Bitcoin ile ne satın alabilirsiniz?

Bitcoin ile ne satın alabilirsiniz?

Bitcoin’e uyarlanmış birden fazla mağaza. Colorado gibi yerel yönetimler bile vergi ödemelerini kripto para ile uygulamak istiyor.

Bitcoin’i bir ödeme şekli olarak alan işletmelerin listesi.

OverStock : Bitcoin ödemelerini kabul eden ve tamamen destekleyen tanınmış bir çevrimiçi perakendeci.

Home Depot : Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük ev geliştirme zinciri.

Newegg : Stoklarının çoğu için Bitcoin ödemelerini kabul eden bir elektronik perakende devi.

Shopify : Kullanıcıların Etsy ve eBay’e benzer şekilde çevrimiçi mağazalarını oluşturmalarını sağlayan bir e-ticaret platformu.

Microsoft : Dünyanın en büyük şirketlerinden biri, kullanıcılarına Bitcoin ile hesaplarına para ekleme olanağı sağlıyor.

Bitcoin ile başka ne satın alabilirim?

Araba Bayileri

Lamborghini, Subarus ve özellikle Tesla satan lüks bayiler, kripto para ile araba satın almanızı sağlayan şirketler listesine giren en büyük ve en yeni isimlerden biri.

Teknoloji ve E-ticaret

Zaten Overstock ve Microsoft hakkında konuşuyoruz. Artık PayPal, müşterilerin hesaplarında kripto para birimi satın almalarına, satmalarına ve tutmalarına izin veren en yeni platformdur.

Dikkatinizi Çekebilir: NFT: NFT’ler için vergi ödemek zorunda mısınız?

Takı

Lüks perakendeci BitDials, Bitcoin ve diğer kripto para birimleri karşılığında Rolex, Patek Philippe ve diğer üst düzey saatler sunuyor.

Gazetecilik ve Haber

Chicago Sun-Times, platformunda bitcoin’i kabul eden ilk büyük yayın oldu. Artık kripto ödemesini kabul eden birden fazla dergi bulabilirsiniz.

AXA, hayat sigortası hariç tüm sigorta branşları için Bitcoin’i bir ödeme şekli olarak kabul etmeye başladığını duyurdu.

Bazı otomobil sigorta şirketleri de bir ödeme şekli olarak kripto para birimini kabul eder.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu