Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin Cüzdanı Parmak İzi Sensörü İle Gelecek

Bitcoin'e parmak izi sensörü!

Ödeme devinin yeni bitcoin cüzdanı ayrıca şarj edilebilir bir lityum polimer pil ve bir USB-C bağlantı noktası ile güçlendirilecek.

Eskiden Square olarak bilinen ödeme şirketi Block (SQ), Cuma günkü bir şirket blog gönderisine göre, oluşturmakta olduğu Bitcoin (BTC) cüzdanının işlemler için parmak izi sensörlerini içereceğini söyledi.

Şirketten yapılan açıklamada, “Cüzdan donanımı kullanımını gerektiren işlemler için, müşterilerimizin cüzdanlarının kilidini güvenli bir şekilde ancak kolayca açabilmelerini istiyoruz – bu, geçmişte piyasada olmayan olası bir kombinasyon” dedi.

Bitcoin Cüzdanı donanım bileşeni, cihaza güç sağlamak için şarj edilebilir bir lityum polimer pil ve bir USB-C bağlantı noktası kullanacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Terraform Labs, Luna rezervlerine 1,1 milyar dolar bağışladı

Block, müşterilerin cüzdanı kullanmak için öğrenmesi gereken yeni bir arayüz oluşturmak istemediğini söylediği için cüzdan bir ekrana sahip olmayacak.

Temmuz ayında Block, bir Bitcoin donanım cüzdanı oluşturma planlarıyla ilerlediğini duyurdu.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu