Altcoin HaberleriBitcoin Cash (BCH)Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para HaberleriShiba Inu (SHIB)

Bitcoin Cash ve Shiba Inu, En İyi 30 Kripto Para Biriminde Günlük Büyümeye Öncülük Ediyor

Kripto Para Piyasa Büyümesine Destek Veren Coinler...

Shiba Inu tokeni ve Bitcoin Cash çatalı, dünkü Cumartesi oturumunda her biri %6 ekleyerek ilk 30 sıralamadaki en yüksek kazanımları gösterdi. Her iki dijital para biriminin yükselişine kurumsal haberlerin yayınlanması eşlik etmedi ve kripto para piyasasının genel olarak düşük oynaklığı nedeniyle özellikle dikkat çekici hale geldi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Analistler, BCH ve SHIB alımlarının arkasında içeriden birinin olmadığı konusunda hemfikir, spekülatörler yalnızca bu varlıklara özgü bariz şeylere dikkat çekti.

Bitcoin Cash, genellikle, Bitcoin’den düşüş dinamiklerinin ayrışması sırasında arbitrajcılar tarafından satın alınır. BCH’nin 3. sıradan 26. sıraya önemli tarihi düşüşüne rağmen, çatal hala BTC ile aynı blok zincirinde çalışıyor ve bu da onu nispeten güvenilir bir varlık haline getiriyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Para Piyasasının Yükseliş ve Düşüş Nedenleri!

Bitcoin Cash’in geçen yıl Kasım ayından bu yana %55 oranında inişi, dijital para birimini %40 oranında düşen Bitcoin’e göre daha düşük değerde kılıyor. BCH’nin spekülatörler tarafından satın alınması, dolaylı olarak, yakın gelecekte kripto para birimlerinde hızlı bir büyüme olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Bitcoin ve Bitcoin cash
Bitcoin ve Bitcoin cash

Shiba Inu’nun yükselişi, dün 271 milyar meme jetonu satın alan bilinmeyen bir “kriptokit” in eylemlerinden kaynaklanıyor. 6 milyon dolarlık işlem tutarı, SHIB’ye olan yoğun talep için yeterliydi. Bu, Ethereum blok zincirinin en büyük cüzdanlarının meme kripto para birimini desteklediği ilk zamandan çok uzak.

Binlerce en büyük Ethereum balinasının portföyünde ERC-20 tokenlerini izleyen balinastatları web sitesine göre, SHIB %14,98’lik payla sürekli olarak ikinci sırada yer alıyor.

Bitcoin Cash ve Shiba Inu, En İyi 30 Kripto Para Biriminde Günlük Büyümeye Öncülük Ediyor
Bitcoin Cash ve Shiba Inu, En İyi 30 Kripto Para Biriminde Günlük Büyümeye Öncülük Ediyor

Kripto para biriminin oranı Cuma günü olduğu gibi minimum seviyelerine gelir gelmez, büyük bakiye sahiplerinden biri Shiba Inu’yu hemen milyonlarca dolara satın alıyor. Satın alma, spekülatörler tarafından kullanılan birkaç gün boyunca yerel bir eğilime yol açar. Bununla birlikte, şimdiye kadar bu yıl meme kripto para biriminin istikrarlı büyümesini belirleyemediler.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu