Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin (BTC) Bu Direnci Kırarsa, 50 bin Dolar Çok Yakın

Şimdi 45 bin doları fethetmeye hazır görünüyor. En iyi kripto para birimi şu anda %7,13 artışla 43.716 dolar işlem görüyor ve yakında 50 bin dolarlık direnci test etmek için iyi bir konumda görünüyor.

BTC için bir sonraki kilit direnç 45 bin dolarda ve yükseliş momentumunu sürdürürse, kilit direnç desteğe dönüşecek ve 50 bin dolar yakın olacak. En iyi kripto para birimi, düşüş hissinin hakim olduğu yaklaşık üç aylık fiyat uykusundan çıktı. 4 yıl içinde ilk kez 10 ardışık günlük yeşil mum kaydetti.

Bitcoin şu anda bu ay ikinci kez iki aylık bir aralıktan çıkıyor ve net bir kırılma kesinlikle 50 bin dolara giden yolu kolaylaştıracak.

Bitcoin’in birkaç kez 30 bin doların altına düştüğü kırılgan göründüğü piyasa satışlarının zirvesi sırasında, birçok ana akım uzman bunu boğa sezonunun sonu olarak nitelendirdi. Bununla birlikte, Bitcoin savunucuları, en iyi kripto para biriminin sonunda düşüş eğiliminden geri döneceğini ve mevcut fiyat trendleriyle doğru olduklarını kanıtladılar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu