Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin (BTC) 51.000 Anlık BTC’nin 80.000 $ Olması An Meselesi Olabilir !

Bitcoin fiyatı Perşembe günü 50.000 doları aştı ve yaklaşık üç hafta içinde ilk kez dönüm noktasının üzerine çıktı.

Kasım ayında 69.000$ civarında tüm zamanların en yüksek seviyesinden düşmesinden sonra Aralık başından bu yana $ 45,000- $ 50,000 fiyat bandı içinde gidip geliyordu.

Dikkatinizi ÇekebilirBitcoin 80.000$ Dolar’a Yükselecek

Genel kripto piyasası, son 24 saat içinde yüzde 1’den daha az değişen diğer birçok önde gelen kripto para birimi ile bitcoin’in durgunluğunu yansıttı.

Ethereum’un (ETH) 4.000 doların üzerinde kaldığını ve genel kripto piyasasının 10 milyar dolardan az düştüğünü gösterdi. En büyük kazançlardan bazıları, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2,6 $’ın 0,03 $’ına ulaşan Polygon (MATIC) tarafından görüldü.

Ralli, BTC’nin hala uzun vadeli bir boğa döngüsü içinde olduğuna ikna olan bazı analistlerin tahminlerini güçlendirdi. Analistler, piyasa nihayet sürekli bir fiyat düzeltmesi görmeden önce, bitcoin’i önümüzdeki birkaç ay içinde altı rakama ulaşma yoluna koyan fiyat tahmin modelinin arkasında durdu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu