Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin Borsası BitBay’in kurucusu ve eski CEO’sunun ortadan kaybolduğunu bildirdi

BitBay Kurucusu ortadan kayboldu... Haberin detayları aşağıda...

10 Mart’ta BitBay kripto para borsasının kurucusu ve eski başkanı Sylvester Suszek, bilinmeyen bir yönde bir iş toplantısı için Polonya’nın Katowice kentindeki evini terk etti ve o zamandan beri temasa geçmedi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bilgiler, yerel kolluk kuvvetlerine atıfta bulunularak RMF24 tarafından onaylandı.

Bundan önce, Wiadomosci gazetecileri, platformun hissedarlarından birinin vergi kaçakçılığı da dahil olmak üzere sabıka kaydı olduğunu keşfetti. Ayrıca organize bir grubun parçası olarak cinayetten şüphelenildi.

Daha önce, Sylvester Sushek, yeniden markalaşan ve yeni bir isim alan BitBay ile ilişkisini bıraktı.

Zonda’nın 1 milyondan fazla kullanıcısı var ve Estonya Kara Para Aklama Veri Bürosu tarafından denetleniyor. Platform, 156 çift 55 kripto varlığa sahiptir.

Dikkatinizi Çekebilir: HSBC, The Sandbox Metaverse ile İşbirliği Yapıyor

CoinGecko’ya göre, Zonda son 24 saatte 6.12 milyon dolar işlem gördü. Sosyal medyada kullanıcılarının fonlarına erişimde sorun yaşadığına dair herhangi bir bilgi yok.

2018’de Polonya Mali Denetleme Komisyonu’nun BitBay’i yetkisiz finansal faaliyetler yürüten şirketler listesine dahil ettiğini hatırlayın. Aynı yıl, bitcoin borsası Malta’ya taşındı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu