Bitcoin HaberleriEditörün SeçtikleriHaberler
Trend

Bitcoin balinaları büyüyor

Dünyanın en büyük borsa dışı Bitcoin balinası, bu ayın başlarında bir dizi büyük işlemden sonra şimdi 2 milyar doların üzerinde BTC'ye sahip.

Dünyanın en büyük borsa dışı Bitcoin balinası, bu ayın başlarında bir dizi büyük işlemden sonra şimdi 2 milyar doların üzerinde BTC’ye sahip.

Kripto veri platformu BitInfoCharts’a göre, balina 14 Haziran’dan bu yana bir dizi işlemden sonra 2.554 Bitcoin ekledi.

14 ve 18 Haziran arasında, balina 36.62 milyon dolar değerinde 1.698 BTC satın aldı. O zamandan beri, balina 17.35 milyon dolar değerinde 856 BTC daha topladı.

Bitcoin, yazı yazılırken 21.400 dolardan işlem görüyor.

En zengin borsa dışı Bitcoin balinası şu anda toplam 130.227 BTC’ye veya mevcut arzın %0,68’ine sahip. Bu, kripto borsaları Binance ve Bitfinex’e ait cüzdanlardan sonra dünyanın üçüncü büyük Bitcoin balinası.

Bitcoin Cüzdan Verileri, Bitcoin, BTC, Bitcoin balinaları, Bitcoin balinası, bitcoin balina, btc balinaları, btc balinası
Bitcoin Cüzdan Verileri

Kripto para piyasasındaki düşüş, Bitcoin balinalarının sayısında bir artışa neden oldu.

Şirket, 10.000’den fazla Bitcoin tutan balina sayısındaki artışın Şubat ayında başladığını, 10 ila 10.000 Bitcoin arasındaki adres sayısındaki artışın ise bu ayın başlarında başladığını söyledi.

“Piyasalar bunalımdayken ağda daha büyük Bitcoin adresleri vardı. Adresler iki hafta önce 10-10.000 BTC’den yükseldi ve Şubat ayından bu yana 10.000’den fazla adres arttı.”

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir Yorum

  1. Bu balinalar bitirdi bizi yalan dolan abi yok yükseliyor yok düşüyor bu bitcoinin balinası yok asıl balinalar borsalarda borsaaaaa

Başa dön tuşu