Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin Balinaları Azaldı mı?

Bitcoin balinaları bu yıl daha az...

Bitcoin ağı, son birkaç gün içinde balina aktivitesinde bir zayıflama gördü.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Santiment ekibine göre 100.000 doları aşan işlem sayısı bir yılın en düşük seviyesine geriledi, benzer bir durum ethereumda da gözlemleniyor.

Araştırmacılar, en büyük yatırımcıların çoğunun bir bekleme stratejisine bağlı olduğuna inanıyor. Bu nedenle, önümüzdeki günlerde bitcoin ve eterin maliyetinde keskin değişiklikler beklenmemelidir.

BTC dün gece bazı ticaret katlarında 41.691 dolara sıçradı. Rebound, Fed’in 2018’den bu yana ilk kez iskonto oranını artırmasının ardından geldi.

Dikkatinizi Çekebilir: ABD Kongre Üyeleri Kripto Para Birimlerine İlişkin SEC Eylemlerini Kınadı

Ancak kripto para pozisyonunu koruyamadı ve 17 Mart Perşembe sabahı 40.790 dolara düştü.Ether (ETH) ve Binance Coin (BNB) sırasıyla 2.764 dolar ve 384 dolardan işlem görüyor. Asya ticareti sırasında XRP, Cardano (ADA) ve Solana (SOL) 0,7903 ABD Doları, 0,848 ABD Doları ve 87,14 ABD Dolarına güçlendi.

LMAX Digital borsa stratejisti Joel Krueger’e göre, Fed’in faiz artırımı kaçınılmaz olarak borsaları vuracak.

Sermaye riskli varlıklardan çıkacak, bu durumda kripto para birimleri de zarar görecek. Bu nedenle, Bitcoin’in mevcut döngüde 45.000 ABD Dolarına sıçraması pek olası değildir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu