Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Bitcoin 69.000 Dolarlık Seviyesine Tekrar Dönebilir!

Bitcoin'in 69.000 Dolarlık Yüksek Seviyesinin Tekrarını Bekliyor

Son 79 gündür, bitcoin fiyatı 200 günlük basit hareketli ortalamanın (SMA) altında işlem görüyor ve yükselmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Benzer bir model, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 69.000 dolara ulaşıldığında dördüncü çeyrekte bir ralli için zemin hazırlayan 2021 birikim döneminde de görüldü.

Bitcoin'in 69.000 Dolarlık Seviyesine Tekrar Dönebilir!
Bitcoin’in 69.000 Dolarlık Seviyesine Tekrar Dönebilir!

ukarıdaki grafikte görebileceğiniz gibi, Bitcoin fiyatı oldukça uzun bir süredir 200 günlük SMA’nın altında kaldı ve 45.000 dolara geri dönmek için mücadele ediyor.Psikolojik direnci 40.000 dolardan kırdı ve 42.100 doların üzerinde seyrediyor. CoinGecko.

Grafik ayrıca, genellikle düşüş eğilimine neden olmasına rağmen, trendin tersine döndüğüne işaret eden yükselen bir kama paterni gösteriyor.

Öte yandan, bugünün mumu 50 günlük SMA’nın üzerinde işlem görüyor. Ayrıca, uzun vadeli sahiplerinin hala bitcoin biriktirdiğini ve borsalardaki bitcoin sayısının azaldığını gösteriyor.

Bitcoin dibe vurdu ve yükseliş bölgesinde. Düşük maliyetli davranış, daha az kar elde etme ile birleşir. Teslimiyet dönemi sona eriyor.

Dikkatinizi Çekebilir: GameStop, NFT pazarının beta sürümünü başlattı

Uzmanlar bu verileri aşağı yönlü bir düzeltme döneminin sonu olarak yorumlar. Bu, pozisyonlarını tasfiye eden bitcoin sahiplerinin sayısının önemli ölçüde azaldığı anlamına gelir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu