Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Bitcoin 31.500 Doların Üzerine Geri Döndü

Dünyanın en büyük kripto para birimi, son 24 saatte %7.2 yükseldi ve Pazartesi sabahı en son görülen 31.500 $’ın üzerindeki seviyelere geri döndü. Bu, Bitcoin’in 29.000 dolarlık destek seviyesini test ettiği ve başarılı bir şekilde geri döndüğü Nisan ortasındaki çöküşten bu yana ikinci kez başardı.

Diğer büyük kripto para birimleri de bir toparlanma gördü ve Ethereum (ETH) %9,4 artarak 1.920 doların üzerine çıktı. Diğer dikkate değer gainers içerir Polygon (+% 27.3), dogecoin (+% 19.1), Polkadot (+% 13.2), Cardano (+% 12,2) ve Binance Jeton (+% 9.4).

Hareket, Bitcoin’in 30.000 doların altına düştüğü ve diğer birçok kripto para birimini kırmızıya sürüklediği son 48 saat içinde piyasaya hakim olan düşüş eğiliminden hızlı bir dönüşe işaret ediyor.

Bazı yatırımcılar , COVID-19 vakalarının Delta varyantındaki bir artışın küresel ekonomiyi tekrar durduracağı korkusuyla daha geniş borsalar düşerken Bitcoin’in 25.000 dolara daha derine düşeceğinden korkuyordu.

Fiyatların psikolojik 30.000 dolar seviyesinin üzerinde kalıp kalmayacağı görülmeye devam ediyor – toparlanmaya rağmen, piyasa duygularını analiz eden alternatif bir araç olan Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi Mart 2020’den bu yana en düşük puanı olan 10’a ulaştı ve bu “aşırı korku” anlamına geliyor.

Girişim yatırımcıları yine de, popüler kripto borsası FTX Salı günü rekor kıran 900 milyon dolar artırarak, değerlemesini 18 milyar dolara çıkarırken, endüstrinin uzun vadeli geleceğine olan güvenlerini gösterdiler.

Bununla birlikte, Tesla CEO’su Elon Musk , Crypto Council for Innovation tarafından düzenlenen ve Jack Dorsey ile Bitcoin’i tartışacağı bir konferans olan “The B Word”e katıldığından, piyasa bugün daha sonra daha fazla sarsıntıya hazır olabilir . Twitter ve Square CEO’su ve ARK Invest’ten Cathie Woods.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu