Altcoin HaberleriShiba Inu (SHIB)Shibarium

Birkaç Ülkede ‘Shiba Inu To The Moon’ Kamyonları Görüntülendi; Yeni Bir Yükseliş mi Başlatacak?

İngiltere’deki en ünlü köpek gösterilerinden biri, İngiltere’nin Birmingham kentindeki NEC Arena’daki dört günlük Cruft’s köpek şovudur. Her yıl düzenlenen dört günlük köpek gösterisinde, son gün ‘En İyi Gösteri’ ödülü verilmeden önce merkezi ziyaret eden 22.000 soylu köpek oldu.

Shiba Inu kripto parası ve Dogecoin, meme coin paraları yatırımcılar için inanılmaz kazançlar elde ettiğinden beri ilgi odağı oldu.

Ethereum (ETH) balinaları milyarlarca SHIB jetonu tutuyor

Dikkatinizi Çekebilir: Meme Coin Shiba Inu, Bitcoin’i Yenerek 2021’in En Çok Görüntülenen Kripto para oldu

Shiba Inu, dünyanın en büyük 1000 Ethereum (ETH) balinası arasında en popüler meme paraları haline geldi. 1.938.484 $ değerinde ortalama 52.059.838.702 SHIB jetonunu cebe indirdiler.

ShibArmy dokuzuncu bulutta ve kısa süre önce cesurca “Shiba Inu To The Moon” mesajını içeren bir kamyonun resmini yayınladı. Birçok ülkede araçlara önemli bir talep var ve topluluk üyeleri kamyonun kendi bölgelerinde dolaştığını gördüklerine yemin ediyorlar.

Shiba Inu Trucks New York, Washington, Pekin ve Canberra’da görüldü.

ShibArmy üyeleri, Twitter’daki yorumlarda bu kamyonların zaman geçtikçe giderek daha popüler hale geldiğini belirtti. Topluluk ayrıca Shib’in popülaritesinin arttığını iddia etti. Kamyonlar bu yıl şimdiye kadar New York, Washington, Pekin ve Canberra’da görüldü.

Shiba Inu, dünya çapında 64 borsada işlem görmektedir. Aynı zamanda meme coinin yüksek likiditeye, alaka düzeyine ve ilgi düzeyine sahip olduğunun bir kanıtıdır. Bir başka ilginç gerçek de Shiba Inu projesinin 2,2 milyonu aşan en yüksek Twitter takipçisine sahip olmasıdır.

Meme tabanlı madeni para, GameStop, AMC ve AskTheDr gibi birçok işletme tarafından da ödeme olarak kabul ediliyor. Buna ek olarak, adını çok sevilen bir köpekten alan kripto para da 40.000 perakende satış noktasında ödeme için kabul ediliyor. SHIBARIUM blok zincirinin gelişimi devam etmektedir.

Shib şu anda 40.000 perakende satış noktasında yaygın olarak kabul görüyor ve ana akım haline getiriyor. Ek olarak, kripto 1,1 milyondan fazla hodler tarafından tutulmaktadır.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu