Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Birkaç Dev Balina Bu Altcoinleri Satın Aldı: İşte Liste!

WhaleStats tarafından izlenen altcoin balinaları, akıllara durgunluk veren miktarda Ethereum rakibini stokladı. Detaylar burada...

WhaleStats tarafından takip edilen devasa altcoin balinalarından biri, kripto para piyasası toparlanmaya devam ederken akıllara durgunluk veren miktarda Ethereum rakibi stokladı. Detaylar burada…

Balinalar bir altcoin projesini alttan süpürdü

Kripto para piyasası değişken fiyat hareketlerini sürdürürken, dünyanın en zengin Ethereum (ETH) balinaları, güçlü ETH rakiplerinden birini biriktiriyor. Söz konusu altcoin, Phantom (FTM), ölçeklenebilir bir akıllı sözleşme özellikli Blockchain’dir ve son 24 saat içinde balinalar tarafından rekor alımlara tanık olmuştur. Balina gözlemcileri, en büyük 500 Ethereum balinasının rekor seviyelerde FTM satın aldığını ve popüler meme kriptoları Shiba Inu (SHIB) ve Dogecoin’i (DOGE) geride bıraktığını gösteriyor. Cryptokoin.com’un bildirdiği gibi, tanınmış bir DeFi geliştiricisi olan Andre Cronje’nin sektörden ayrılacağını açıklaması, Fantom ve ilgili altcoin projeleri üzerinde olumsuz etki yarattı. Ancak balinalar daha düşük fiyatlarla birikmeye devam ederken, FTM fiyatı geçen aya göre %43 düşüşle 1,25 dolardan işlem görüyor.

Dev Ethereum balinası, alt fiyattan milyon dolarlık FTM topluyor
Dev Ethereum balinası, alt fiyattan milyon dolarlık FTM topluyor

Dün sabah, “Gimli” olarak bilinen bir Ethereum balinası, büyük bir işlemde yaklaşık 1,6 milyon dolar yayınladı 1.3 milyon dolar değerinde 1.300.000 dolarlık FTM satın aldı. Derin cepli kripto yatırımcısı, sadece yedi dakikada 6,3 milyon doların üzerinde bir 476.799 Chainlinks (LINK) daha satın aldı. Tether (USDT), USD Coin (USDC) ve Binance USD (BUSD) gibi yüz binlerce stablecoin de balinalar tarafından yatırıldı. WhaleStats’a göre, balina katmanındaki yatırımcılar ortalama 898.595 USDT, 719.327 USDC ve 245.651 BUSD satın aldı.

Dikkatinizi Çekebilir: Bu Haber Bitcoin Fiyatını Zirveye Çıkardı! İşte Olanlar…

Diğer önemli işlemler

Fantom’un yanı sıra bir diğer popüler jeton, Oracle platformu Chainlink’in yerel jetonu olan LINK’dir. 9 Mart’ta en büyük Ethereum balinaları büyük satın almalar yaparak Chainlink’i en çok kullanılan akıllı sözleşmelerden biri haline getirdi.

Yukarıdaki devasa alımlara ek olarak, balinalar 10 Mart’ta 6’da piyasaya sürülecek Milyonlarca dolarlık LINK satın alarak birikimlerini sürdürdüğünü gördük.

Altcoin Balinaları tarafından yakın zamanda satın alınan bir diğer token, FTX borsasının bir parçasıdır. Türev Kısa Bitcoin Token (BEAR).

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu