Bitcoin HaberleriEkonomi HaberleriHaberler

Binance’nin Brezilya Direktörü, Altı Ay Sonra İstifa Etti

Binance Brezilya direktörü Ricardo Da Ros, şirkette altı ay geçirdikten sonra Çarşamba günü istifasını duyurdu.

Bir LinkedIn gönderisinde , “rolümle ilgili beklentilerde bir uyumsuzluk vardı ve kararı kişisel değerlerime göre verdim” dedi.

Yönetici ayrıca “Binance’in küresel kripto varlık piyasası için bir örnek olmasını” umduğunu söyledi.

Şirketin Brezilya pazarında olumlu bir yol izleyebilmesi için bir sonraki adımlarında onlara şans diliyorum” dedi.

Ocak ayında Binance’e katılmadan önce Da Ros, LinkedIn profiline göre 2019’da Arjantinli kripto borsası Ripio’nun Brezilya operasyonlarını başlatmıştı.

Da Ros, sorgulara hemen yanıt vermedi.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.
Başa dön tuşu