Altcoin HaberleriBinance Coin (BNB)HaberlerKripto Para Haberleri

Binance’ın 1 milyar dolarlık finansman haberinden sonra BNB 500 dolara doğru yolda

Görünüşe göre BNB destek ve direnç seviyelerinin sınırları içinde kalıyor, bu da mevcut destek bölgesi tutmaya devam ederse fiyatın büyük olasılıkla 500 dolara ulaşana kadar yükselmeye devam edeceğini gösteriyor.

Eight Global özellikle şu tweetleri attı :

“$BNB, grafikte gösterildiği gibi destek ve direnç seviyelerine saygı gösteriyor. Mevcut destek bölgesi tutmaya devam ederse, fiyat muhtemelen ~ 500 dolara kadar devam edecek.”

bnbusdt
bnbusdt

Açık olmak gerekirse, destek ve direnç seviyeleri İlk destek seviyesi yaklaşık 440 USDT ve ikinci seviye 398 USDT’dir.

Özellikle, BNB başlangıçta 450 ile 470 USDT arasında dirençle karşılaşıyordu; ancak bu seviye artık destek olarak kabul edildi ve bu da para biriminin 500$ seviyesinin üzerine çıkabileceğini gösteriyor.

ilgili içerik : BTC Fiyatı Yukarı Yönlü Hareket Gösteriyor İşte O Veriler

BNB fiyatı

CoinMarketCap’a göre şu anda BNB, son 24 saatte %3,54 düşüş ve önceki yedi güne göre %5,56 artışla 459,61 dolardan işlem görüyor.

bnb-fiyat
bnb-fiyat

Toplam piyasa değeri 77,2 milyar dolar olan Binance Coin, şu anda değer açısından Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum’dan ( ETH ) sonra üçüncü en değerli kripto para birimidir.

Binance’in 12 Ekim’de Binance Akıllı Zinciri (BSC) ve daha geniş blok zinciri sektöründe daha fazla faaliyeti teşvik etmek için 1 milyar dolarlık bir fon başlattığının bildirilmesinin ardından BNB, 24 saatten kısa bir sürede neredeyse %20 artarak önemli kazançlar elde etti.

Binance’in 1 milyar dolarlık genişleme fonunun duyurusunun, yatırımcının kripto para birimine olan güvenini artırdığı ve bu da BNB talebinde önemli bir artışa neden olduğu görülüyor.

dApp’ler için destek

Ayrıca, BSC üzerine inşa edilen dApp’leri desteklemek için tasarlanan BSC Hızlandırıcı Fonu, blok zincirinin üzerinde merkezi olmayan uygulamalar geliştirecek girişimlere 300 milyon dolar tahsis edecek.

Blok zinciri girişimleri söz konusu olduğunda, kripto tüccarları ve yatırımcılar genellikle kuluçka olaylarının yerel varlıkları için yükseliş olduğunu düşünür. Bu tür olayların bir sonucu olarak, geliştiricilerin, kendi belirteçlerine olan talebi artıran özel kamu veya özel defterler üzerinde yeni projeler oluşturma olasılığı daha yüksektir.

Genel olarak, Binance Coin’in öncelikle Binance borsasında işlem ve alım satım ücretlerini ödemek için kullanıldığı ve Binance Akıllı Zincirinin işlem maliyetlerini düşürdüğü göz önüne alındığında, bu büyüme fonunun varlığı Binance Coin’in uzun vadeli gelişme beklentileri için umut verici.

Daha Fazla Altcoin Haberleri için Tıklayın.

Daha Fazla Kripto Para Haberleri için Tıklayın.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu