Binance HaberleriHaberler

Binance, Ukrayna’da BT uzmanlarını eğitecek

Binance kripto para borsası, Ukrayna Dijital Kalkınma Bakanlığı ile ortaklaşa, IT Generation eğitim projesini uyguluyor

Binance kripto para borsası, Ukrayna Dijital Kalkınma Bakanlığı ile ortaklaşa, IT Generation eğitim projesini uyguluyor. Taraflar bunu İsviçre’deki Ukrayna Kurtarma Konferansı sırasında açıkladılar.

Girişimin bir parçası olarak, değişim, BT alanında özel bir eğitim almak isteyen tüm Ukraynalılara yardımcı olacak.

Binance ayrıca küresel dijital ödünç verme, Digital4Freedom’a da katılacak. Bu, küresel şirketleri Ukrayna’nın daha büyük ölçekli dijitalleşmesine dahil edecek.

ForkLog, Dijital Gelişim Bakanlığı’ndan yorum istedi. Binance, programın ayrıntılarını daha sonraki bir tarihte açıklayacağına söz verdi.

Haziran ayında Ukrayna’nın Avrupa Blok Zinciri Ortaklığı çerçevesinde gözlemci statüsü aldığını hatırlayın. Dijital Geliştirme Bakanlığı BT Geliştirme Başkan Yardımcısı Alexander Bornyakov ülkenin temsilcisi oldu.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu