Binance HaberleriHaberler

Binance Türkiye 2022 Yılına Girmeden Önce Çekiliş Kampanyası Başlattı: #BinanceYeniYıl

Binance Türkiye: Çekilişe Katılma Şartları

2021 yılına harika bir şekilde veda etmeye hazırsan, #BinanceYeniYıl kutlamalarına şimdi katıl!

✅Takip
@Binance_Turkish

@BinanceTR

🔄Retweet
💬#BinanceYeniYıl etiketi ile yorum yap

  • 3 Macbook Pro
  • 5 iPhone 13 Pro
  • 10 Apple Watch
  • 20 Airpod Pro’dan birini kazanma şansını yakala!🥰

Binance kripto borsası olarak yeniliklere açık ve her zaman şaşırtmaya devam ediyor. Kullanıcılarının veya Binance kripto borsasını kullanmayan herkesin katılabildiği bu çekiliş kampanyası çok hoş.

Twitter’da TT olan #BinanceYeniYil hashtaginden sizde çekilişe katılabilirsiniz. Tek ihtiyacınız bir twitter hesabı :)

Dikkatinizi Çekebilir: Kurumsal Firmalar 2026’ya Kadar Kripto Paraya Sahip Olacaklar

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu