Altcoin HaberleriBinance HaberleriHaberlerTRON (TRX)

Binance, Tron Ağında Para Yatırma ve Çekme İşlemlerini Geçici Olarak Askıya Alacak

Binance, Tron Ağında Para Yatırma ve Çekme İşlemlerini Geçici Olarak Askıya Alacak

Tanınmış kripto para platformu Binance, blogunda 23 Haziran’dan itibaren Tron ekosistemindeki cüzdanların bakımı konusunda teknik çalışmalar yürütmeyi planladığını duyurdu. Mesaj, amortisman faaliyetlerinin ne zaman sona ereceğini göstermez. Ancak, kullanıcılara Tron ağındaki tüm para yatırma ve çekme işlemlerinin bu süre boyunca askıya alınacağı bildirildi. Aynı zamanda müşterilerin herhangi bir kısıtlama olmaksızın alım satım işlemleri yapabilecekleri de belirtiliyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bir hafta önce Binance borsasının acil durum modunda BTC para yatırma ve çekme işlemlerini askıya alması dikkat çekicidir. Bu karar, ağdaki asılı bir işlemden kaynaklanıyordu. Ardından, 13 Haziran’da amiral gemisi kripto para biriminin fiyatları 23.964 dolara ulaştı.18 Haziran 2022’deki açık artırmada bitcoin oranı şu anda 17.700 dolara düştü.20 Haziran Pazartesi günü Bitcoin, seviyenin üzerinde tutarak pozisyonlarını sistematik olarak restore ediyor. $20,000.

Daha önce, Coinfili.com editörleri, Ethereum’un maliyetinin 17 ve 18 Haziran arasında %10’dan fazla düştüğünü bildirmişti. O sırada ikinci kripto para birimi, kritik 1.000 doların altında tutuyordu. Pek çok analiste göre, piyasanın bu davranışı, satıcılardan gelen ciddi baskıyı ve varlıkta yeni düşük seviyelere potansiyel bir düşüş olduğunu gösterebilir.

Uzmanlar, ABD Merkez Bankası’nın eylemlerinin böyle bir senaryonun geliştirilmesinde kilit bir faktör haline geldiğine inanıyor. Amerika’da enflasyon, son 40 yılda mutlak maksimum olan %8,6 ile kritik derecede yüksek bir seviyeye ulaştı. Bu koşullar altında, düzenleyici, yeniden finansman oranını bir kerede 75 baz puan artırdı.

Durum, girişim kripto para birimi fonu Three Arrows Capital ile ilgili olaylarla daha da kötüleşti. Finansal zorluklarla karşı karşıya kalan şirket, yatırımcılarına karşı yükümlülüklerini yerine getirmek için ethereumdaki büyük pozisyonları tasfiye etmek zorunda kaldı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu