Binance HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Binance, TripleA ile ortak oluyor

Binance, Global Kripto Para Ödeme Ağ Geçidi Olarak TripleA'yı Seçti

Binance, Binance Pay altyapısını genişletmek için TripleA ödeme ağ geçidi ile ortak olacak.

Kripto para borsası Binance, Binance Pay için TripleA ödeme ağ geçidi ile ortak olacağını duyurdu. Bu ortaklık, borsanın Binance Pay aracılığıyla temassız kripto ödemelerini daha da tanıtmasına yardımcı olacaktır. Platform temsilcileri, ödeme altyapısı için stratejik ortak olarak TripleA’yı seçtiklerini açıkladı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bu, şirketlere ve tüketicilere kripto para birimlerinde temassız ve güvenli ödemeler sağlamak için Binance Pay’in kullanımını genişletecek. Buna karşılık, TripleA CEO’su Eric Barbier, ödeme aracı olarak kripto para kullanan kullanıcı sayısının sürekli arttığına dikkat çekiyor.

Şu anda Binance Pay, birçok pazardaki varlığını genişletti ve müşterilerin kripto para birimlerini ödeme aracı olarak kullanmalarına izin verdi. Geçtiğimiz birkaç ay içinde borsa, kripto para birimi şirketleri ve blok zinciri girişimleri için uygun koşulların yaratıldığı Orta Doğu’ya özellikle dikkat ediyor.

Binance zaten erişimini genişletmek için birçok kripto borsası ve şirketle ortaklık kuruyor. Binance CEO’su, borsanın varlığını genişletmek için aralarında Filipinler, Vietnam ve Malezya’nın da bulunduğu Güneydoğu Asya’daki birçok ülkeyi ziyaret ediyor.

Tüm uluslararası AML ve KYC standartlarını takip eden TripleA’nın onlarca ülkede on milyonlarca müşteriye kripto para birimlerine erişim sağladığını hatırlayın. Binance borsasının liderliğinin böyle bir hareketi, tüm zorluklara rağmen platformun kendi segmentinde dünya lideri olmak istediğini gösterebilir.

Müşteriler için rekabet katlanarak artıyor ve Orta Doğu ve Güney Asya gibi bölgeler kripto para birimi altyapısının geliştirilmesi açısından en umut verici olarak kabul ediliyor.

Bu nedenle Binance, müşterilerine kripto para birimleriyle çalışmak için çeşitli araçlar sunarak etkisini tüm pazarlarda genişletmek için her türlü çabayı gösteriyor.

Müşteri tabanlarını artırmaları gerektiğinden, diğer kripto para platformları tarafından da benzer önlemler alınmaktadır. Tüm katılımcılar bundan faydalanır. Borsalar daha fazla müşteri alır ve bunlar da günlük faaliyetlerinde giderek artan bir şekilde kriptoyu kullanabilir.

Binance Pay Hakkında:

Binance Pay, Binance Uygulamasında temassız, çerçevesiz ve güvenli bir kullanıcıdan kullanıcıya kripto para birimi ödeme özelliğidir. Binance Pay, kullanıcıların ve tüccarların, kripto kullanımı için özel işlem ücretleri ödemeden dünya çapında kripto ödemeleri gönderip almasına olanak tanır.

TripleA hakkında:

TripleA, işletmelerin kripto ödemelerini ve ödemelerini etkinleştirerek gelirlerini artırmalarına yardımcı olur ve hızlı büyüyen 300 milyon+ kripto para birimi kullanıcılarının harcama gücüne erişmelerini sağlar. Beyaz etiket, kolay kurulum, anında onay, kilitli döviz kuru, gerçek zamanlı fiat dönüştürme ve ters ibrazsız kripto ödeme çözümü ile TripleA, birçok işletmenin ihtiyaçlarını karşılar. Buna e-ticaret tüccarları, perakendeciler, oyun sağlayıcıları, PSP’ler, fintech, pazar yerleri ve teknoloji şirketleri dahildir. Şirket, Singapur Para Otoritesi (Singapur Merkez Bankası) MAS tarafından lisanslanmıştır ve ortakların tamamen uyumlu ve düzenlenmiş bir ortamda çalışmasına olanak tanır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu