Binance HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Binance, Swipe’i (SXP) Tamamen Alacağını Duyurdu

30 Aralık’ta Binance kripto değiş tokuş dijital cüzdan ve kripto banka kartı şirketi Swipe’ın kalan ödenmemiş hisselerini satın aldığını duyurdu. Yeninin amacı kazanma finansal sektöre dijital varlık ödeme hizmetleri sunarak Binance’in sürekli artan alternatif ödeme yöntemleri portföyünü geliştirecek.

Swipe’ın Kurucusu ve CEO’su Joselito Lizarondo, kalan hisselerin satın alımını tamamladıktan sonra istifa edecek ve Binance’den ayrılacak.

Binance ve Swipe, Visa kartları vermek için lisanslı ve denetime tabi firmalarla çalışan ortak kuruluşlardır. Swipe, Binance’in kart program yöneticisi ve teknoloji platformu olarak hizmet veriyor. Ek olarak, Swipe, izin verilen pazarlarda ve bölgelerde kart çıkarmak için diğer ortaklarla birlikte çalışır.

Dikkatinizi Çekebilir: Swipe (SXP) Token Nedir?

Binance’in Kurucusu ve CEO’su CZ, gelişme hakkında şunları söyledi: “Swipe, Binance ve Binance Card’ın dijital varlıkların milyonlarca insan için günlük ödeme seçeneği haline gelebileceği bir geleceğe doğru önemli ilerleme kaydetmesine yardımcı oldu. Ayrıca hem Swipe’a hem de Binance’e yaptığı katkılardan dolayı Joselito’ya teşekkür etmek istiyorum. Joselito hem harika bir girişimci hem de stratejik bir düşünür. Kendisine bundan sonraki çabası için en iyisini diliyorum.”

Bu arada Swipe CEO’su Joselito Lizarondo, gelişme hakkında yorum yaptı: “Binance, Swipe’ın bu yıl Visa-kripto bağlantılı işlemede 1 milyar doları aşan yeni zirvelere çıkmasına yardımcı oldu. Kripto ve ticaret arasında köprü kurma misyonunun Binance’in elinde güçlü bir şekilde devam edeceğinden eminim. Orada görev yaptığım süre boyunca yaptıkları her şey için CZ’ye ve tüm Binance organizasyonuna teşekkür etmek istiyorum.”

Yaygın Kripto Kabulünü Hedefleme

Binance tarafından yapılan duyuru, kripto borsasının tüm dünyadaki tüm kullanıcılar için fiat ağ geçitleri eklediği bir zamanda geldi. Satın alma, küresel olarak kripto benimsenmesini artırmaya yardımcı olacak şekilde ayarlandı. Banka kartları gibi geleneksel finansal sistemler aracılığıyla kripto paralarla ödemeleri teşvik ederek kripto varlıklarının kullanımını ana akım haline getirmeye yardımcı olacaktır. Temmuz 2020’de Binance , Visa kart veren platform Swipe’ın çoğunluk hissesini satın aldı . Ancak bu süre zarfında Lizarondo, firmanın operasyonel bağımsızlığını koruduğunu belirtti.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu