Altcoin HaberleriBinance HaberleriHaberlerKripto Para HaberleriSolana (SOL)

Binance, Solana Ağ Tıkanıklığı Sorunlarını Onayladı

Dünyanın en iyi borsası Binance, bir blog yazısı yayınlayarak Solana ağ sorunlarını ele aldı . Wu blockchain de sorunu giderir.

“Solana ağı şu anda artan yüksek işlem işlemleri nedeniyle tıkanıklık yaşıyor.”

Binance, artan yüksek hesaplama işlemleri nedeniyle Solana ağının yüksek tıkanıklık yaşadığını bildiriyor. Bu artan tıkanıklık, ağı saniyede birkaç bin işlemle sınırlandırıyor. Sonuç olarak, Solana ağında işlemler başarısız oluyor. Binance, kullanıcılara biriktirme listesini temizlemek için zaman zaman SOL para çekme işlemlerini duraklatmaları gerektiğini bildirir. Borsa ayrıca, istikrarlı ve uzun vadeli bir çözüm sağlamak için ağ ile birlikte çalıştıklarını da doğrulamaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir: Solana (SOL) Nedir? Genesis Blok Zinciri

Yavaş Solana işlemleri, bir aydır ağa zarar veren bir sorun. SOL ekibi, ağın neden bu tür sorunlar yaşadığına dair herhangi bir ayrıntı sağlamıyor. Daha önce CoinFili.com , Solana ağının işlemlerin işlenmesinde sorunlar yaşamaya devam ettiğini, ancak bunun SOL fiyatının yükselmesini engellemediğini bildirdi .

Solana ağı sorunlarla ve işlem hatalarıyla karşılaşmaya devam ediyor. Bunun nedeni, ağın DDoS saldırılarının hedefi olması ve işlemleri yavaş işlemesi olabilir. Ancak, SOL ekibi meşru bir cevap vermek için öne çıkmıyor.

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu