Binance HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Binance, Kripto işlemleri için Brezilya’dan bir aracı kurum satın alabilir

Binance, kripto para borsasının Pazartesi günü açıkladığı Brezilyalı menkul kıymetler komisyoncusu Sim;paul Investimentos'un olası satın alınmasına ilişkin bir mutabakat zaptı (MOU) imzaladı.

Firma, Brezilya kripto para birimini ve blok zinciri ekosistemini daha da geliştirmek için bir mutabakat zaptı kapsamında Sim;Paul’u “satın alma olasılığını araştıracağını” söyledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Binance’in açıklaması, Sim;paul’un Brezilya merkez bankası ve Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu (CVM) tarafından yetkilendirildiğini vurguluyor. Anlaşma, merkez bankası da dahil olmak üzere Brezilya düzenleyicilerinin onayını gerektirecek. Şirketler, potansiyel anlaşmayı kapatmak için bir zaman çizelgesi açıklamadı.

Geçtiğimiz birkaç yıl içinde Binance, Brezilya’da düzenleyici incelemeyle karşı karşıya kaldı. Portal do Bitcoin, borsanın geçen yıl Brezilya web sitesinde vadeli işlemleri askıya aldığını bildirdi. Bu, Binance Vadeli İşlemlerini o sırada Brezilya menkul kıymetler piyasasında faaliyet göstermek üzere kayıtlı olmayan üç şirketten biri olarak adlandıran Temmuz 2020 CVM uyarısının ardından geldi.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto projesi Saitama, MMA organizatörü Eagle FC’nin sponsoru oldu

Binance CEO’su, “Brezilya gibi gelişen bir pazarda, kripto para birimi değişebilir ve insanların hayatlarını kolaylaştırabilir ve bu nedenle yerel makamlarla tam işbirliğine ve Binance’in Brezilya’daki topluluk ve ekosistemin gelişimine büyük katkı sağlayabileceğine inanıyoruz” dedi. , Changpeng Zhao (CZ).

Sim;paul, web sitesindeki zaman çizelgesine göre 2019’da başladı. Firma daha sonra Ekim 2020’de merkez bankası onayını aldı ve Aralık 2020’de hizmet vermeye başladı. Şirket, Porto Alegre, Brezilya’da kayıtlıdır.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu