Binance HaberleriHaberler

Binance, Forbes’un En Büyük İki Sahibinden Biri Olacak

CNBC tarafından yeni yayınlanan bir makaleye göre Binance, Forbes SPAC anlaşmasına karşı soğuk ayaklar geliştiren kurumsal yatırımcıların 400 milyon dolarlık taahhütlerinin %50’sini değiştirmek için devreye girecek.

Yatırımcılar, Forbes tarafından geçen yılın Ağustos ayında açıklanmıştı, ancak şu anda birçok yatırımcı arasında yaygın olan Özel Amaçlı Satın Alma Şirketlerinin daha şüpheci görünümü göz önüne alındığında, Forbes listesini destekleyenler bir kenara çekilip Binance’in yatırımlarını devralmasına izin vermekten mutlu oldular.

Anlaşma şimdi Binance’in Forbes’un en büyük iki hissedarı arasında olduğu anlamına geliyor. Dünyanın en büyük kripto para borsası da Forbes dokuz kişilik yönetim kurulunda iki sandalye aldı.

Forbes, bir asırdan fazla bir süre önce günümüzün baş editörü Steve Forbes’un büyükbabası tarafından kurulan dünya medyasının saygıdeğer bir üyesidir. Şirket, makalelerinin, dergilerinin ve etkinliklerinin yaklaşık 150 milyon kişiye ulaştığını söylüyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Neyse Web3 Nedir?

CEO Changpeng Zhao tarafından yönetilen Binance borsası şimdi iyi ve gerçekten güçlü bir pazar lideri. Bloomberg News’e göre , yaygın olarak CZ olarak bilinen Zhao’nun yaklaşık 96 milyar dolar değerinde olduğu söyleniyor . Bu, onu tüm kripto para birimi sektöründeki en zengin rakam yapıyor.

Binance’in yayıncılığa geçişi, kripto devinin bunun Web 3.0’daki trendle birlikte gidecek önemli bir altyapı edinimi olduğuna inandığının bir işareti.

CNBC makalesine göre Binance’in yatırım için üç potansiyel medya platformu belirledikten sonra Forbes’a yaklaştığı söyleniyor.

Fikir

Ana akım medya platformlarına şimdiden çok fazla kurumsal yatırım var. Bunun yol açabileceği önyargı miktarı göz önüne alındığında, Binance ve Forbes’un haberlerde tarafsız bir ton almak için ellerinden geleni yapacakları umulmaktadır. Forbes platformunun önümüzdeki aylarda ve yıllarda nasıl değişebileceği konusunda çok fazla ilgi olacak.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu