Binance HaberleriHaberler

Binance Exchange, ShibaSwap (BONE) Fiyat Takibini Duyurdu

Binance Exchange, ShibaSwap (BONE) Fiyat Takibini Duyurdu

Binance kripto değişim platformuna göre, borsa kullanıcıları Bone ShibaSwap (BONE) dijital varlığının değerini takip edebildi. BONE, Binance alanındaki Shiba Inu ekosistem öğesinin yerel yönetim belirtecidir. Şu anda borsa, satış ve alım yapmadan bir varlığın fiyatındaki değişiklikler hakkında bilgi sağlar.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Kripto topluluğunun kullanıcıları, platformun BONE’nin listelenmesi için hazırlandığı sonucuna vardı. Ancak, şirket çalışanları henüz herhangi bir yanıt yorumunda bulunmadı. Shibarium blok zinciri, Shiba Inu ekosisteminin bir parçası haline gelen Ethereum ağı için bir katman 2 (L2) çözümü oluşturmak için geliştiriciler Shiba Inu, Bone ve Leash News arasında ortak bir projedir. BONE, işlem ücretlerini ödemek için SHIB Katman 2 çözümünde yerel bir “belirteç” olarak kullanılacaktır. Aynı zamanda varlık, araç mimarisinin merkezi olmayan yapısında bir yönetim aracıdır.

Binance borsası dünyanın en büyük sanal para borsasıdır. Şirketin günlük işlem cirosu 10 milyar doları aşıyor ve önde gelen pazarların sayısı neredeyse 1.400 çifte ulaştı. Daha önce, platformun Shiba Inu projesini desteklediği de belirtilmişti. 2022 baharında, Binance Öğren ve Kazan eğitim programı, 45.000 SHIB jetonu ödülü olan kullanıcılar için bir ödül sistemi başlattı.

Shibarium blok zincirinin yaklaşan lansmanı, Haziran 2022’nin başlarında gerçekleşen BTCEX borsasında BONE tokeninin listelenmesinin yanı sıra sosyal ağlarda aktif olarak tartışılıyor.

Daha önce, Coinfili.com editörleri Binance borsasının başkanı Changpeng Zhao’nun uzun vadede kripto endüstrisinin büyümesine güvendiğini bildirmişti. Ona göre, Bitcoin’in (BTC) zirve fiyatı 420.000 dolara ulaşacak.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu