Altcoin HaberleriBinance Coin (BNB)Binance HaberleriKripto Para Analizleri

Binance Coin Fiyat Analizi: BNB/USD 2022’nin ilk gününde düşüşte

  • Binance Coin fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor.
  • BNB/USD önceki destekte 510$ destek buldu.
  • 525 $ ‘daki direnç şu anda yeniden test ediliyor.

Binance 525$ direnç kırılırsa yükselişe geçebilecek mi? Coinin fiyat analizi bugün düşüşü gösteriyor. Hızlı yükselişin bir sonucu olarak, BNB/USD çifti muhtemelen daha fazla aşağı yönlü test yapacak.

Binance Coin’in fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor. Parite, geçtiğimiz yıl Aralık ayında yeni dip seviyeleri açmak için kırılmadan önce birkaç kez test edilmiş olan Ağustos 2017’deki eski orta vadeli destek noktasına denk gelen bir önceki direnç olan 510$’lık kilit bir seviyede destek buldu.

BNB/USD için yaptığımız son fiyat analizimizde, 500 ila 490 dolar arasında kalan bir konsolidasyon alanının üst sınırına yakın, azalan modelden daha yüksek olası bir kırılma bekliyorduk.

Fiyat hareketi şimdilik bu alanda kalıyor. 525 $ ‘daki direnç, dün sabah güçlü bir ivme ile kırıldıktan sonra şu anda yeniden test ediliyor. Düşüş nedeniyle başka bir yükselişin başarılması zor olabilir.

Dikkatinizi Çekebilir: BTC Yukarı Yönlü Hareket Gösteriyor İşte O Veriler

Son 24 saatte Binance Coin fiyat hareketi: Binance Coin tekrar 510 $ desteğine tutunuyor, önceki en yüksek seviyesine geri dönüyor

Bollinger Bantları inerken teknik göstergeler karışırken, RSI ve MACD’nin düşecek yeri var. Bu hareketlilik, genel olarak BNB/USD hareketleri söz konusu olduğunda, bir sonraki yöne karar vermeden önce, önümüzdeki saatlerde veya günlerde daha da artacak gibi görünüyor. Çünkü BNB coin’den bahsediyoruz arkadaşlar.

Günlük teknik sinyallerin genel olarak yükseliş olduğu göz önüne alındığında, kısa vadeli traderlar Binance Coin‘e karşı kısa bir önyargıya sahip. Ancak önümüzdeki günlerde verilecek karışık sinyallerde tarafsız olarak neler olabileceğini beraber izleyeceğiz.

510 doların altında bir günlük kapanış düşüş eğilimi gösteriyor ve bu da devam eden kısa vadeli yükseliş eğilimini değiştirebilir. Alternatif olarak, 525 doların üzerinde bir hareket, momentumu alıcılara doğru kaydırabilir – belirtilen kilit direnç olan 540 dolarda yukarı doğru açılır ve 590 dolar ve 620 dolardan daha düşük hedeflere doğru önü açıktır.

BNB/USD üzerinde uzun bir ticaret yapmak için potansiyel giriş noktamızı işaret eden son düşük seviyenin biraz altında alım fırsatı verebilir, bu bölgenin hemen altına yerleştirilen koruyucu bir stop loss ile 500-510 dolar civarındaki desteğin birleşmesinden uzun bir pozisyon alınabilir.

BNB/USD 4 saatlik grafik: BNB yine 525$ direnci kıramadı

4 saatlik grafikte, bu sabah yukarı doğru kısa bir yükseliş gözlemleyebiliriz ve bunu ek yükselişler için direnç izler, bu da Binance Coin fiyatının bugün dahada düşeceğini düşündürür.

BNB/USD 4 saatlik grafik.
BNB/USD 4 saatlik grafik.

Binance Coin’in fiyatı bu hafta önemli ölçüde dalgalanıyor. Bir kaç defa en yüksek ve en düşük seviyeyi belirledikten sonra, BNB/USD 27 Aralık’ta 573$’a yükseldi ve etkileyici bir başka yüksek seviye oluşturdu.

Bununla birlikte, başarılı bir şekilde takip edilen düzeltme önceki desteğin üstesinden geldi ve önemli bir geri dönüşle sonuçlandı. Binance Coin’in fiyatı Çarşamba günü önemli ölçüde düştü ve 510 dolardan önemli aylık desteğe geri döndü.

Haziran ortasındaki en düşük 250$’dan bu yana Binance Coin fiyatı 525$ ile 510$ arasında dalgalandı. Bugün, 525$’a hızlı bir tepki verdikten sonra, BNB/USD çifti bir kez daha 500$’da desteği test etmek için geri düştü. BNB’nin henüz yükselmeye hazır olmaması mümkündür; bu nedenle, önümüzdeki 24 saat içinde daha fazla düşüş bekleniyor.

Binance Coin Fiyat Analizi: Sonuç

Artan yön sürekli olarak reddedildiği için Binance Coin fiyat analizi bugün düşüş gösteriyor. Sonuç olarak, BNB/USD’nin birkaç gün düşüşünü uzatacağı bir sonraki 510$’ın altına düşmesi bekleniyor.

Sorumluluk Reddi
Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu