Kripto Para Analizleri

Binance Coin – BNB Coin Analiz

Binance Coin - BNB Coin Analiz

İki haftadan kısa bir sürede yaklaşık %70 düştükten sonra BNB, 211,70$ civarındaki aylık boşluğun hemen üzerinde bir düşük seviye buldu. O zamandan beri fiyat 433,00 dolar ile 211,70 dolar arasında konsolide oluyor.

290.87$’a yakın haftalık seviye, yerel dalgalanma diplerinde bir koşu sırasında destek sağlamaya devam edebilir. 210.21 $ civarında başlayan aylık boşluk, bu seviye başarısız olursa, muhtemelen bir sonraki yüksek zaman dilimi desteğini verecektir.

Fiyat şu anda 327,51 dolar civarında potansiyel olarak güçlü bir direnci çiğniyor. 342,00$ civarında nispeten eşit yüksek seviyelerin süpürülmesi ve bu seviyenin üzerinde bir günlük kapanış, 379,58$ civarındaki bir sonraki nispeten eşit yükseklere doğru bir hareketin sinyali olabilir.

Bu yüksek seviyelerin hemen üzerinde, muhtemel direnç 393,73 dolar civarında bulunuyor ve bu da piyasa konsolidasyondan çıkana kadar fiyatı sınırlayabilir. Bununla birlikte, önümüzdeki birkaç hafta boyunca piyasa koşullarındaki herhangi bir önemli yükseliş kayması, boğaların 433,00 dolar civarındaki yükselişe ulaşmasına yardımcı olabilir ve duruşlar 461,67 dolar civarında muhtemel dirence dönüşebilir.

Sorumluluk Reddi :  Yukarıdaki Bilgiler, Grafikler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu