Binance HaberleriHaberler

Binance, Capitual ile ortaklığını sonlandırıyor

Binance, ödeme hizmeti sunan Capitual ile ortaklığını sonlandırıyor

Küresel kripto para borsası Binance, müşteri fonlarını geri çekmekten kâr elde ettiği söylendiği için Brazil Capitual’daki eski yerel ödeme ortağıyla yasal bir anlaşmazlığa hazırlanıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Ticaret platformunun Capitual ile olan işbirliği, ödeme hizmetinin yasa dışı faaliyetlerine atıfta bulunularak sonlandırıldı, aynı zamanda, yerel ödeme sağlayıcısındaki bir değişiklik nedeniyle borsa doğrudan para çekme ve para yatırma işlemlerini askıya aldı.

Borsanın “önümüzdeki günlerde yeni bir Brezilyalı ortak ilan edeceği” söyleniyor. Şimdi Binance, Brezilya Merkez Bankası ve Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından halihazırda yetkilendirilmiş yerel aracı kurum Sim;paul’u satın alma sürecinde.

Capital ise sorunun Binance’in Merkez Bankası’nın yeni gereksinimlerine uymamasından kaynaklandığını söyledi. Bu hafta, Capitual ile ortaklık yapan KuCoin ve Huobi borsaları, sistemlerini değişikliklere uyarladı ve sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyor.

İlginç bir gerçek şu ki, Capitual Gladson Acacio dos Santos’un yaratıcısı 2021’de kara para aklama, ulusal finansal sisteme karşı suçlar ve organize suça katılım suçlamalarıyla hapse girdi.

Bir Binance sözcüsü, şirketin soruşturma ekibinin Dos Santos’un hesaplarını dondurarak soruşturmaya yardımcı olduğunu ve ayrıca dünya çapında elde edilen yasadışı geliri ortaya çıkardığını söyledi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu