Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Binance Bu Altcoini Listeleyeceğini Açıkladı, Fiyat Arttı!

Dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance, bugün Kadena'yı (KDA) listeleyeceğini duyurdu.

Hikaye Öne Çıkanlar
  • Kadena Coin Nedir?

Binance’den yapılan açıklamaya göre Altcoin KDA, CET 14:30’da listelenecek. Borsa, KDA/BTC, KDA/BUSD ve KDA/USDT işlem çiftleri için işlem başlatacak. Kullanıcılar, şu anda ticarete hazırlık olarak KDA yatırmaya başlayabilirler. KDA için para çekme işlemleri 12 Mart’ta 14:30’da açılacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir: Binance’in Dahil Olduğu Proje TRONPAD Nedir?

Binance’in açıklamasının ardından BDA son 1 saatte %7,9, son 24 saatte ise %20 arttı. yükseliş yaşadı.

Kadena (KDA) nedir?

Kadena bir İş Kanıtı (PoW) blok zinciridir. Kadena, yerleşik otomatik kontrole sahip güvenli bir akıllı sözleşme dili olan “Pact” adlı akıllı sözleşme dilini kullanır. KDA, ağın işlem ücretlerini ödemek için kullanılmak üzere tasarlanmış yerel yardımcı program belirtecidir. Kadena’nın genel blok zinciri, güvenlik ve verim sağlayan bir protokol olan Chainweb’i çalıştıran örgülü, yüksek verimli bir İş Kanıtı sistemidir. Kadena ağı, kamu uygulamalarını, özel blok zincirlerini ve diğer birlikte çalışabilir zincirleri tek bir yerde birleştirecek ve trafiği Altcoin Kadena genel zincirinin kalbindeki yüksek bant genişliğine sahip bilgisayara yönlendirecektir.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu