Binance HaberleriHaberler

Binance borsası baş geliştirme görevlisini kovdu

Binance, en iyi geliştirme uzmanı olan görevlisini kovdu. Haberin detayları işte...

Amerikan medyası, Binance kripto para borsasının geliştirme departmanı (CGO) başkanının 5 yıl sonra şirketteki görevinden ayrıldığını bildirdi. Ted Lean neredeyse kuruluşundan bu yana organizasyonda yer alıyor, ancak  4 Temmuz 2022’de bir istifa mektubu imzalandı.

Lin, görevi bırakma kararının kolay olmadığına dair güvence verdi, ancak ailesi lehine bir seçim yaptı ve sevdikleriyle daha fazla zaman geçirmenin onun için çok daha önemli olduğuna karar verdi. Görevden alınmanın şirket yönetimiyle anlaşmazlıklarla ilgisi olmadığını kaydetti. Uzman, son 5 yılın harika geçtiğini ve bu zamanı organizasyonda geçirdiği için çok mutlu olduğunu vurguladı.

Lin ayrıca bu yılların kariyerindeki en zor ve yoğun yıllar olduğunu, ancak aynı zamanda bir uzmanın entelektüel gelişimi açısından en ödüllendirici olduğunu söyledi. Bu iş deneyimi, onun gözlerini birçok şeye açtı ve kripto para birimleri alanında en iyi uzmanlarla çalışmasının yanı sıra iş ve yaşamda paha biçilmez bilgiler edinmesine izin verdi.

Ticaret platformu basın servisinin temsilcileri, Lin’in platformun oluşturulmasından 2 ay sonra Eylül 2017’de Binance’e katıldığını ve uluslararası pazarların başkanlığını üstlendiğini belirtti. Uzman, Eylül 2018’de geliştirme direktörü olarak atanmadan önce görevinde bir yıl çalıştı. Lin, şirketin geliştirme, ticari ve eğitim girişimlerine liderlik etmekten sorumluydu. Ana görev Binance ekosistemini etkin bir şekilde geliştirmekti.

Daha sonra Lin’in kripto alanında danışman ve melek yatırımcı rolünü üstleneceği belirtildi. Ayrıca kripto para birimlerini unutmayacağını ve bu dünyanın işleyişinde yer alacağını vurguladı.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi: Binance başkanı Changpeng Zhao (CZ), yeni kripto kışının 4 yıla kadar, yani 2026’ya kadar sürebileceğine dair güvence verdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu