Binance HaberleriBitcoin HaberleriHaberler

Binance Birkaç Kripto Para Çiftinden İşlem Ücreti Almıyor

Binance.US Birkaç İşlem Çiftinde Sıfır Ücret, Binance artık bu kriptopara çiftlerinden işlem ücreti almayacak.

ABD merkezli kripto para borsası Binance, dört Bitcoin çifti için sıfır işlem ücreti getirdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Yeni koşullar işlem hacmine bağlı değildir ve aşağıdakiler için geçerlidir:

  • BTC/USD;
  • BTC/USDT;
  • BTC/USDC;
  • BTC/BUSD.

Sıfır komisyonlar süresiz olarak geçerli olacaktır. Binance.US CEO’su Brian Schroeder, girişimi “ticaret ücretlerine yaklaşımda devrim yapma ve en çok ihtiyaç duyulan bir zamanda kripto para birimlerinin kullanılabilirliğini artırma” arzusu olarak açıkladı.

Platformun temsilcileri, gelecekte sıfır komisyonun diğer ticaret çiftlerine genişletileceğini dışlamadı. Platformda 100’den fazla varlık listelendi.

Karar, piyasadaki bir gerilemenin ortasında müşteri aktivitesinde bir düşüşün zeminine karşı geldi.

Rakip platform Coinbase’in hisseleri %7,1 düşüşle işlem gördü. Yazma sırasında, Coinbase hisselerindeki düşüş oranı %5’e yavaşladı.

15 Dakikalık Coinbase Grafiği, işlem ücreti, sıfır işlem, binance, binance işlem ücreti, hangisi, hangi coinler, sıfır ücret
15 Dakikalık Coinbase Grafiği

Nisan 2022’de Binance.US’nin tohum turu sırasında 4,5 milyar dolarlık bir değerlemeyle 200 milyon dolar topladığını hatırlayın.

Son zamanlarda şirketin 50 milyon dolar daha artırmayı planladığı biliniyordu.

Daha önce, Binance CEO’su Changpeng Zhao, kripto kışının yeni çalışanları işe almak ve işi daha da geliştirmek için doğru zaman olduğunu söyledi.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu