Binance HaberleriHaberler

Binance, Barclays Block’un Yanlış Anlaşıldığını söyledi

Binance, Barclays Block'un Yanlış Anlaşıldığını söyledi

Binance, Barclays’in müşterilerin borsada kripto satın almak için banka ve kredi kartı kullanmasını engelleme kararının “olayların yanlış anlaşılmasına” dayandığını söyledi.

  • Barclays dün, FCA’nın borsanın İngiltere’de faaliyet göstermemesi gerektiği uyarısını takiben Binance’e kart ödemelerini durdurduğunu söyledi.
  • Bir Binance sözcüsü, “Barclays’in olayların yanlış anlaşılması gibi görünen şeylere dayanarak tek taraflı eylemde bulunması bizi hayal kırıklığına uğrattı” dedi.
  • Binance, FCA uyarısının özellikle Binance Markets’e atıfta bulunduğunu ve “www.binance.com aracılığıyla sağlanan ürün ve hizmetler için geçerli olmadığını” söyledi.
  • Barclays ile sahip oldukları endişeleri tartışmak için bir diyaloğu memnuniyetle karşılıyoruz ve yukarıdaki bilgilerin konuyla ilgili netlik sağlamaya yardımcı olacağını umuyoruz.”

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu