Haberler

Binance Anonim Bitcoin Ticaretini Zorlaştırıyor

Binance Dünyanın En büyük Kripto Para Ticareti borsasıdır.

Ticaret hacmine göre dünyanın en büyük borsası olan Binance, düzenleyicilerden gelen sıcaklığı hissediyor.

Sakinleşmek amacıyla, kullanıcı doğrulama sürecinin tüm adımlarını tamamlamamış müşterilere yönelik daha fazla kısıtlama da dahil olmak üzere yerel düzenlemelere daha iyi uyum sağlamasına yardımcı olacak değişiklikleri duyurdu.

Bugün itibariyle, borsadaki yeni kullanıcılar, yalnızca platformun Temel Hesap Doğrulama işlemini tamamlamışlarsa, günlük sadece 0,06 Bitcoin veya yaklaşık 2.000 ABD Dolar ile sınırlı olacak. Önceki limit günde 2 BTC veya bugünün fiyatlarıyla yaklaşık 70.000 dolardı.

CZ’nin Twitter Paylaşımı :

Yeni kullanıcılar 4 Ağustos ile 23 Ağustos tarihleri ​​arasında kısıtlamalarla karşılaşmaya başlayacaklar. Tüm doğrulama adımlarını tamamlayanlar 100 BTC’ye kadar çekebilecekler.

Binance, üç düzeyde kullanıcı doğrulaması kullanır. Temel düzey ad, uyruk, doğum tarihi ve adresi sorar. İnsanların diğer kriptolar için hızlı bir şekilde kripto ticareti yapmasına, para yatırmasına ve kripto para çekmesine olanak tanır.

Orta seviye, verilen bilgilerin bir kısmını doğrulamak için kimlik ve fotoğraflar isterken, Gelişmiş Doğrulama ayrıca bir fatura veya banka ekstresi şeklinde bir adres kanıtı gerektirir.

Gerçekten Anonim Olarak Para Çekme , Aktarma ve Almak için Bazı Anonim Bİlgilerimizden Feragat etmemiz gerekmektedir.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu