Binance HaberleriHaberler

Binance, Aelf (ELF) Mainnet Entegrasyonunu Destekleyecek

Binance, Aelf (ELF) Mainnet Entegrasyonunu Destekleyecek

Binance,

Binance, Aelf (ELF) ana ağ entegrasyonunu destekleyecek.

Ana ağ entegrasyonu tamamlandıktan sonra Binance, ELF, ERC20, BEP2 ve BEP20 ağları aracılığıyla ELF tokenleri için para yatırma ve çekme işlemlerini destekleyeceğini açıkladı.

Ana ağ ELF jetonları için para yatırma ve çekme işlemleri açıldığında ayrı bir duyuru yapılacaktır.

Binance ticaret platformunun basın servisi, bundan sonra borsanın ana ağ Aelf (ELF) ile entegrasyonu desteklemeye başlayacağını belirten bir mesaj yayınladı. Hizmet temsilcilerine göre, daha sonra, kullanıcıların ELF jetonlarını yatırabilecekleri ve çekebilecekleri tam zaman çerçevesini netleştirecek başka bir duyuru yayınlanacak.

4 Temmuz 2022 itibariyle, bu sürecin Binance’in Aelf ağının entegrasyonunu tamamlamasından birkaç gün sonra etkinleştirilmesi planlanıyor. Bundan hemen sonra, platform müşterileri ERC20, ELF, BEP20 ve BEP2 standartlarının ELF tokenlerini yatırabilecek ve çekebilecek.

Aelf kripto para projesinin temsilcileri bu konuyla ilgili yorumlarını yaptı. Binance gibi büyük bir ticaret platformuyla ortaklık anlaşması imzalamanın kendileri için büyük bir onur olduğunu belirttiler. Girişimin liderlerine göre, bu Aelf topluluğunu artıracak ve hem yatırımcılardan hem de kullanıcılardan yeni ilgi görecek. Şirket, ürünlerini uzun süredir geliştirdiklerini ve birçok zor anlar yaşadıklarını garanti etti ancak asla pes etmediler.

Aelf’in kurucularına göre, yeni bir pazara girmek, herhangi bir işletmenin gelişiminde her zaman önemli bir kilometre taşıdır ve dünyanın en büyük kripto ticaret platformu ile ortaklık, geliştiriciler için yeni fırsatlar yaratacaktır.

Şirket temsilcileri, önümüzdeki birkaç ay içinde bu dijital paranın büyük hayran ordusunu memnun edecek birkaç yüksek profilli duyuru yapacaklarını söyledi.

Daha önce, Coinfili.com editörleri şunları bildirdi : Binance kripto para borsasının geliştirme departmanı (CGO) başkanı, şirkette 5 yıllık başarılı çalışmanın ardından görevinden ayrıldı. Ted Lin, iş hayatında çok yer kapladığı için çocuklarla iletişim kurmaya daha fazla zaman ayırmaya karar verdi. Uzman, ticaret platformunun piyasaya sürülmesinden sonraki ilk aylardan itibaren şirkette çalıştı.

Daha fazla bilgi için lütfen şu adrese bakın:

Binance Ekibi

2022-07-04

Binance’in kripto alım satım uygulaması (iOS/Android) ile hareket halindeyken alım satım yapabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu