HaberlerKripto Para Haberleri

Bibox Borsası Nuvei İle Anlaşma İmzaladı

Kripto Para Bibox Borsası, Nuvei İle Anlaşma İmzaladı.

Bibox kripto para borsasının temsilcileri, Nuvei Corporation ile bir ortaklık anlaşmasının imzalandığını duyurdu. Bu ödeme platformu, yapay zeka (AI) teknolojisinin kullanımı sayesinde ticaret platformunun müşteriler için kripto para birimlerine erişimi basitleştirmesine yardımcı olacak. İşbirliğinin bir parçası olarak, popüler Simplex çözümü hizmete entegre edilecek.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bibox kullanıcıları, plastik kartlar, Apple Pay hizmeti veya SEPA ve SWIFT sistemleri üzerinden transfer yaparak bitcoin ve altcoin satın alabilecekler. Nuvei ile olan ortaklık programı ayrıca müşteriler için para iade garantisi, dolandırıcılık koruması ve tamamen güvenli işlemler sağlayacaktır.

Bibox AI algoritmasını kullanmak, token listelerini gerçek zamanlı olarak inceleyecek ve analiz edecektir. Teknoloji, blok zinciri projesinin faaliyetlerini değerlendirmeye izin verecek. Bu, analistlerin verilere dayalı özetler oluşturmasını ve güvenli ve güvenilir ürün listeleri oluşturmasını sağlayacaktır.

Beebox temsilcileri, platformun şu anda dünya çapında 20 milyondan fazla kullanıcıya hizmet verdiğinden emin oldu. Nuvei Corporation ile işbirliği, kripto para ticaretinin güvenliğini ve şeffaflığını artırmaya yönelik bir programın parçası olarak sonuçlandırıldı.

Şirket, yakın gelecekte vadeli işlemler, botlar, kaldıraç, tezgah üstü ticaret ve çok daha fazlası gibi mevcut finansal araçların yelpazesini de genişleteceklerinin garantisini verdi.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto para piyasa değeri yine bir günde %5 kaybetti

Daha önce Coinfili.com editörleri, Uniswap platformunun TRM Labs ile işbirliği içinde Uniswap Kısıtlama Cüzdanları programını başlattığını bildirmişti. Dolandırıcıların ve siber suçluların cüzdanlarına erişimi kısıtlama olasılığından oluşur. Ticaret platformunun temsilcileri, hizmetlerinde kara para aklamayı teşvik etmek istemediklerini garanti ettiler.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu