Haberler

Beverly Hills Malikaneleri Bitcoin İle Satılıyor

Beverly Hills Malikaneleri Bitcoin İle Satılıyor

Amerika’nın bilinen en büyük kripto para birimi anlaşması , Haziran ayında Miami’de 22,5 milyon dolar değerinde şehrin en pahalı çatı katının satışıyla gerçekleşti.

malikane
malikane

Kirman Group Hızla büyüyen kripto para ile gayrimenkul satın alma kategorisini ve kripto para kullanıcıların bitcoin ile gayrimenkul satın almalarını desteklediklerini açıkladı.

Kirman, sistemi değiştirmek için burada olmadıklarını yinelese de, gitgide daha fazla satıcının alternatif para birimleri kullanmaya istekli olmasını ilginç buluyor.

malikane-2
yeni koltuk ve güzel dekorasyon

Evin sahibi ve Kripto para yatırımcısı olan Chen Tarihsel olarak yavaş bir sistem üzerinde altı ay beklemek yerine sadece iki saniyede 10 milyon dolar transferini alabilirim ve alabilirsiniz dedi.

Chen Eskimiş olan ve aylarca süren para transferlerinin tamamen yavaş olduğunu ve demode olduğunu dile getirdi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu