Altcoin HaberleriHaberlerNFT HaberleriPolygon (MATIC)

Bentley Motors, Polygon ekosisteminde 208 NFT oluşturacak

Eylül 2022'de otomotiv şirketi Bentley Motors, Polygon merkezi olmayan platformda 208 NFT yayınlayacak.

Firma, yakın zamanda karbon nötr hale geldiği için Polygon ekosisteminde token oluşturmaya karar verdi. Bentley Motors ayrıca çevreye duyarlıdır ve atmosfere CO2 emisyonlarını azaltmak için 2030 yılına kadar yalnızca elektrikli araçlar üretmeyi planlıyor.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Bentley müşterileri çevrimiçi yaşıyor, kripto para birimleriyle lüks ürünler satın alıyor ve meta veri tabanında işletmeler yaratıyor. Her zaman alıcıların isteklerini dikkate aldık, bu nedenle bugün dijital varlık piyasasına girmeli ve NFT’ler vermemiz gerekiyor.

Bentley Motors Satış ve Pazarlama Kurulu üyesi Alan Favey, NFT’nin insanları sanatın ve sanatçıların dikkatine nasıl çektiğini gördük ve onların da aynı şeyi otomotiv endüstrisi için yapacaklarına inanıyoruz, dedi.

Bentley NFT, Bentley Tasarım departmanı üyeleri tarafından tasarlanacaktır. Token sahipleri, kapsayıcı ödüller ve benzersiz ürün veya hizmetlere erişim kazanacak. Ayrıca Bentley Motors, NFT’nin yaratılmasıyla sınırlı kalmayacak ve Web3’teki varlığını genişletecek. Görünüşe göre firma metaverse’de bir temsilcilik ofisi açmayı düşünüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu