Bitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Benjamin Cowen: “BTC’nin uzun vadeli yükselişi hakkında çok şey söylüyor”

Popüler kripto para analisti Benjamin Cowen, bitcoin yatırımlarının gelecek için yapıldığını, bu nedenle makroekonomik düzeyde bitcoinin uzun vadeli bir kripto para olduğunu söyledi.

Yatırım stratejisti Benjamin Cowen, kısa vadeli fiyat dalgalanmalarına rağmen bitcoin ve kripto para piyasasının büyümeye devam edeceğini söyledi. Bitcoin’i makroekonomik düzeyde incelediğini ve birkaç aylık oynaklığın ardından kripto para biriminin birkaç yıl boyunca istikrarlı bir büyüme göstereceğini güvenle söyleyebileceğini açıkladı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

“Bitcoin’in genellikle zamanla yükselme eğiliminde olduğunu anlıyorum. Açıkçası pek çok harika haber var, kullanıcı tabanı büyüyor ve varlık sınıfı da öyle. Cowen, büyük olasılıkla önümüzdeki birkaç yıl ve bu on yılda fırlayacak bir varlık sınıfı haline gelecek ”dedi.

Analist, araştırmasının temeli olarak bitcoin’deki mevcut yatırım getirisini aldı – sözde yatırım getirisi oranı (ROI), bu işte yapılan yatırımların miktarı göz önüne alındığında, bir işletmenin karlılık veya kayıp seviyesini gösteren.

“Asılsız olmamak ve büyümeyi daha pratik bir şekilde nasıl tanıyacağınız konusunda size bir fikir vermek için iki yıl önce fiyatın bugünün 1/10’u olduğunu unutmamanız gerekiyor. O zaman bazı uzun vadeli hareketli ortalamalara veya ROI’lere bakmanız gerekir. Bunun üç yıllık bir yatırım getirisi olduğunu hemen fark edeceksiniz. Tarihsel olarak, birin altına düşmedi.

Cowen, kripto para birimlerine yapılan yatırımların gelecek için yapıldığını hatırlattı ve bu, makroekonomik düzeyde bitcoin’in “piyasada uzun vadeli bir oyuncu” olduğunu doğruluyor. Bitcoin’e bir sınıf olarak baktığınızda, zamanın her zaman yatırımcıların yanında olduğunu da sözlerine ekledi. Bu, tüm kripto para birimleri için geçerlidir.

Dikkatinizi Çekebilir: Bir Analistin Teorisi: Bitcoin 22.665 dolara veya 124.000 dolara çıkacak

“Her yıl kayıplarla ve yüksek getirilerle karşılaşabilirsiniz. Şimdi, tıpkı 2020 yazında olduğu gibi, yıllık bir yatırım getirisi kaybıyla oturuyoruz. Bu iki yıl boyunca, iki yıl önce satın aldığınız bitcoinlerde düşüşler yaşadığınız aşamalar oldu. Üç yıl öncesini düşünün. Tek başına ya da karanlıkta olmadığın bir zaman bulmak çok zor. Ve dört yıllık YG’niz tarihsel olarak her zaman birin üzerinde olmuştur.”

Apple’ın kurucu ortağı Steve Wozniak, geçen hafta bitcoin’e büyük yatırım yaptı ve halkın onlara olan yüksek ilgisi nedeniyle kripto para birimlerinin artmasını bekliyor. Real Vision’ın CEO’su, dünyadaki dış siyasi gerilimlerin arka planına karşı bitcoin değerindeki değişimin, BTC oranının büyümesi için hazır olduğunu gösterdiğine inanıyor. Aynı zamanda, yatırım bankası Goldman Sachs’ın eski başkanı ve CEO’su, kripto para piyasasının ABD dolarının “şişkinliği” ve gergin siyasi durumun arka planına karşı neden büyümediğini merak ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu