DeFi HaberleriHaberlerNasılRehber

Beam Cüzdan Versiyonu 6.1 Güncellemesi Ana Ağda Çıktı

Beam Wallet’ın en son sürümü ana ağda yayında.

Beam Wallet Büyük Güncellemeyi Başlattı

Beam 6.1 Masaüstü Cüzdan, önemli bir sürümdür ve Beam Merkezi Olmayan Uygulamalar için temel özellikler sunar. İki ay önce bir hard fork’un ardından Beam Smart sözleşmelerinin etkinleştirilmesinden sonra Beam, Confidential DeFi ekosistemini geliştirmek için çok çalıştı . 6.1 Masaüstü cüzdan, Beam Confidential DeFi platformuna giden yolda önemli bir kilometre taşıdır.

Kullanıcılar, web tarayıcısından erişmeye kıyasla yerel olarak dApp’leri yükleyebilir ve bunlara erişebilir. Yerel dApp’ler , hala sansüre karşı savunmasız kalan Uniswap gibi web dApp’lerine kıyasla maksimum sansür direncine izin verir . Geliştiriciler, izinsiz DAPP’ler oluşturabilir ve bunları merkezi kuruluşlardan herhangi bir yetkilendirme gerektirmeden yayınlayabilir.

Beam Cüzdan işe alım süreci elden geçirilerek, Beam ekosistemine hızla girmek isteyen yeni kullanıcılar için deneyim basitleştirildi. Kullanıcılar ayrıca cüzdanla etkileşim kurmak için doğrudan musluk dApp’inden küçük miktarlarda ücretsiz BEAM alabilir. Beam Cüzdan sürüm 6.1, yakında mobil sürümlerde (iOS ve Android’de mevcuttur) kullanıcıların Beam gizli varlıklarını gönderip almasına olanak tanıyacak. Beam CTO’su Alex Romanov, güncelleme hakkında şunları söyledi:

“Beam’in vizyonu, merkezi olmayan, topluluk tarafından yönetilen ve kendi kendini idame ettiren gizli, uyumlu ve sansüre dayanıklı bir blok zinciri ekosistemi yaratmaktır. 6.1 sürümü bu yönde önemli bir adım.”

Beam, merkezi olmayan finansal uygulamalar dünyasına gizlilik getiren gizli bir DeFi Platformudur.

Beam, varsayılan olarak özel blok zinciri, yerel Gizli Varlıklar, isteğe bağlı denetlenebilirlik ve tüm platformlar için kullanımı kolay cüzdanlar üzerinde çalışan yenilikçi Akıllı Sözleşme mimarisine sahiptir. Beam, DeFi uygulamaları için gizlilik sağlamayı, madenciden elde edilen değeri azaltmayı, önden çalıştırmayı ve balina izlemeyi önlemeyi amaçlar. Beam bugüne kadar Binance dahil 50’den fazla borsada listelendi ve canlı ve büyüyen bir toplulukla dünya çapında 450’den fazla mağazada kabul edildi.

Beam Masaüstü Cüzdanını buradan indirin .

Mobile Beam’e İndir üzerinde Apple Store ve Google Play .

Daha Beam’im öğrenin üzerinde web , bloga ve Github .

Telgraf: t.me/BeamPrivacy

Daha fazla bilgi için, [email protected] adresinden Beam COO’su Amir Aaronson ile iletişime geçin .

 

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu