Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Bazı Analistler Böyle Diyor: Kripto Para Satın Almayın; Yerine Bu 3 Hisseyi Satın Alın

Bazı Analistler Böyle Diyor: Kripto Para Satın Almayın; Yerine Bu 3 Hisseyi Satın Alın

  • Apple, kripto para biriminde bir altyapı oyunu haline geldi.
  • Block, kripto üzerinde büyümek için birçok seçeneğe sahiptir.
  • Coinbase, kripto tüccarları için zaten büyük bir isim ve yakında daha da büyüyebilir.

Değeri cryptocurrencies patladı gibi büyük isimlerle son iki yılda Bitcoin ve Ethereum iyi yapıyor ve benzeri altcoinler Solana ve dogecoin yatırımcılar için birçok katları dönüyor. Ancak kripto para biriminin değişken doğası ve belirsiz geleceği, çok fazla yıkıcı potansiyele sahip olsa bile herkes için uygun bir yatırım olmayabileceği anlamına geliyor.

Kripto para birimine maruz kalmak istiyorsanız, ancak kripto para birimine sahip olmanın zorluğunu istemiyorsanız, Apple ( NASDAQ:AAPL ) , Block ( NYSE:SQ ) ve Coinbase Global ( NASDAQ:COIN ) piyasada oynamanın ve aşağı yönlü koruma sağlamanın harika yolları olabilir. yatırımınız için.

1. Bir altyapı oyunu olarak Apple

Muhtemelen, kripto para birimlerini bugün geri tutan en büyük şey , mobil cihazlarda erişilebilirlik eksikliğidir . Kullanıcılar bir dizi platformda kripto para ticareti yapabilir, ancak birçok kripto cüzdanının mobil uygulamaları yoktur ve ne Android yapan Alphabet ne de Apple mobil işletim sistemlerine kolay entegrasyonlara sahip değildir.

Değiştirilemez tokenlar (NFT’ler) kripto cüzdanlarında tutulduğundan ve NFT kapılı web siteleri kripto cüzdanlarına dayandığından, bu gerçekten endüstriyi geride tutuyor. Ancak kripto endüstrisi yeni akıllı telefonlar üreterek yanıt vermiyor; akıllı telefon şirketlerinin yazılımlarını ve politikalarını güncellemelerini bekliyor.

Bu, iPhone gibi ürünlerin piyasada ne kadar yerleşik olduğunu gösteriyor. Bu cihazlar artık dijital ekonominin altyapısıdır. Tıpkı bir restorancının, insanların restoranlarına yollardan ulaşabileceğini ve elektriğin bir kamu hizmeti tarafından sağlanacağını varsayması gibi, akıllı telefon da kripto için varsayılan bir teknoloji parçasıdır.

Bu dinamiğin Apple’ın kullanıcı tabanını büyütmesine, fiyatları yükseltmesine ve serbest nakit akışını istikrarlı bir şekilde artırmasına olanak sağlayacağını düşünüyorum. Ve bu zaten dünyanın en iyi nakit akışı makinelerinden biriydi.

2. Bitcoin ile ödeme seçeneği olarak bloke edin

Block, yıllardır kripto para birimiyle uğraşan, ancak şimdi onu işinin büyük bir parçası haline getirmeye başlayan bir şirket. Cash App’in Bitcoin ticareti, Block için fazla bir marj yaratmasa da, yalnızca üçüncü çeyrekte 1,81 milyar dolar gelir elde etti.

Cryptocurrency’in Block için daha heyecan verici hale geldiği yer, rekabet eden işlemler için bir araç olarak kullanılması, potansiyel olarak Visa ( NYSE:V ) ve Mastercard’ı ( NYSE:MA ) zaman içinde denklemden çıkarıyor. İşlemler, tümü bir kripto para birimi altyapısında, mevcut fiyatın bir kısmı için anında doğrulanabilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Kripto Para Borsası: Coinbase’in En Önemli Sayısı Neden 1 Milyar

TBD54566975’in (Block’un Bitcoin projesi) üzerinde çalıştığı şey bu mu bilmiyoruz, ancak şirket açıkça Bitcoin için bir tür altyapı katmanı inşa ediyor. Cash App’te kripto ticareti, Square’deki kripto işlemleri veya TBD54566975’ten bilinmeyen bir şey olsun, Block’un uzun süre kriptoda büyük bir oyuncu olacağını düşünüyorum.

3. Ticaret platformu olarak Coinbase

Coinbase, kripto para ticaretinde zaten bir dev. Ve bugün yürürlükte olan düzenleyici gereklilikler göz önüne alındığında, bunun değiştiğini görmüyorum. Şirket zaten milyonlarca müşterinin banka hesaplarına ve kripto cüzdanlarına bağlı ve inanılmaz derecede karlı bir kripto aracılık platformu oluşturuyor.

Ayrıca Coinbase’in yakında CEO Brian Armstrong’un kripto ticareti işinden daha büyük olabileceğini düşündüğü bir NFT pazar yeri açacağını da biliyoruz. Bu doğruysa, bu hisse yaklaşık 20 kat kazançla inanılmaz derecede ucuz.

Coinbase’i Apple gibi kripto para biriminde bir altyapı oyunu olarak görüyorum . En yeniliğin gerçekleştiği yer olmayacak, ancak kullanıcılar için kripto para birimine geçişte köklü bir lider. Bu değerli bir pozisyon ve bence onlarca yıl büyümeyi sağlayacak.

Kripto para birimlerindeki oynaklığı ortadan kaldırın

Bu üç şirket, neredeyse kripto para birimleri kadar değişken olmayan, istikrarlı, karlı işletmelerdir. Ancak bu pazara maruz kalıyorlar ve kripto kadar büyüyebilirler, bu nedenle tek bir kripto para birimine bahis oynamaktan kaçınmak istiyorsanız harika hisse senetleridir.

Sorumluluk Reddi: Sorumluluk Reddi: Bu sayfalardaki bilgiler, riskler ve belirsizlikler içeren ileriye dönük ifadeler içermektedir. Bu sayfada yer alan piyasalar ve araçlar yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve bu varlıklarda hiçbir şekilde alım veya satım tavsiyesi olarak görülmemelidir. Herhangi bir yatırım kararı vermeden önce kendi kapsamlı araştırmanızı yapmalısınız. Kripto Para Haber Sitesi Coinfili, bu bilgilerin hata, hata veya önemli yanlış beyan içermediğini hiçbir şekilde garanti etmez. Ayrıca, bu bilgilerin güncel nitelikte olduğunu garanti etmez. Açık Kripto Piyasalara yatırım yapmak, yatırımınızın tamamının veya bir kısmının kaybının yanı sıra duygusal sıkıntı da dahil olmak üzere büyük bir risk içerir. Toplam ana para kaybı da dahil olmak üzere kripto para veya genel yatırımla ilgili tüm riskler, kayıplar ve maliyetler sizin sorumluluğunuzdadır. Bu makalede ifade edilen görüş ve görüşler yazarlara aittir ve Coinfili’in veya reklamcılarının resmi politikasını veya konumunu yansıtmayabilir. Yazar, bu sayfada yayınlanan bağlantıların sonunda bulunan bilgilerden sorumlu tutulamaz. Makalenin gövdesinde aksi açıkça belirtilmemişse, yazının yazıldığı sırada yazarın bu makalede belirtilen hisse senetlerinde herhangi bir pozisyonu ve adı geçen herhangi bir şirketle herhangi bir ticari ilişkisi yoktur. Yazar, bu makaleyi yazdığı için Coinfili’ten başka bir ücret, tazminat almamıştır. Coinfili ve yazar kişiselleştirilmiş öneriler sağlamaz. Yazar, bu bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği veya uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz. CoinFili ve yazarı, bu bilgilerden ve bunların görüntülenmesinden veya kullanılmasından kaynaklanan herhangi bir hata, eksiklik veya herhangi bir kayıp, yaralanma veya zarardan sorumlu olmayacaktır. Hatalar ve eksiklikler hariçtir. Yazar ve CoinFili kayıtlı yatırım danışmanı değildir ve bu makaledeki hiçbir şey yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu