NasılNedirRehber

Bashoswap Nedir? Cardano’da Merkezi Olmayan Bir Değişim

Merhaba Cardano topluluğu! Yeni Bashoswap Projesini Duydunuz Demekki! Nedir bu Bashoswap bakalım...

Sürekli büyüyen Cardano topluluğu ve günlük olarak oluşturulan yüzlerce yeni Cardano Tokenı ile, bu tokenlerin güvenilir bir şekilde değiş tokuş edilebileceği merkezi olmayan ve gözetimsiz bir değişim platformuna sahip olmak için büyük ve inkar edilemez bir talep var.

Bashoswap’ı ilk tasavvur ettiğimizde ele almak istediğimiz ana sorunlardan biri bu.

Basho swap‘taki görevimiz, Cardano Ekosisteminin çabalarını hızlandırmak ve hızlandırmak için likidite sağlamak isteyen yeni kripto tüccarları, blok zinciri meraklıları ve Cardano başlangıç ​​projelerine katılmaya tamamen hazır olmasını sağlayarak duruma adım atmaktır.

Cardano, yazının yazıldığı tarihte 30 milyarın üzerinde bir piyasa değeri ile en iyi performans gösteren blok zincir ağlarından biri olarak adlandırılmasına rağmen, Cardano henüz tamamen işlevsel, şeffaf ve sorunsuz bir yerel Merkezi Olmayan Borsaya (DEX) sahip değil. diğer blockchain ağlarında bulunanlar.

Cardano’da lider DEX olmak için çığır açan pek çok başka proje olduğuna şüphe yok ama Minswap Case of eşzamanlılık sorunları gibi önemli engellerle karşılaştılar, dramanın dışında bırakılmayan bir başka proje de Sundaeswap başarıyla piyasaya sürülen, başka bir Cardano projesi ve Cardano yatırımcıları tarafından gölgeli ve şeffaf olmadığı için ağır bir suçlama altında.

Bashoswap, Cardano’daki önde gelen Merkezi Olmayan borsalardan biri olma yarışına katılırken normları kırmaya hazırlanıyor.

Basho swap nedir?

Bashoswap, yerel, %100 ölçeklenebilir bir Cardano merkezi olmayan borsa ve otomatik piyasa yapıcı protokolüdür.

Daha az güçlükle, KYC’siz hızlı ve sorunsuz ticaret sağlamak için Cardano Blockchain’in Gücünü kullanarak, riski en aza indirin ve karı en üst düzeye çıkarın.

Neden Cardano Üzerine İnşa Ediyorlar?

Cardano, diğer akıllı sözleşme blok zincirlerinde görülmeyen işlevler sunan, hakemli araştırmalara dayanan 3. nesil bir blok zinciridir.

Merak Ettiyseniz, DEX Nedir?

DEX veya Merkezi Olmayan Borsa, geleneksel olarak merkezi bir varlık tarafından merkezi olmayan bir şekilde taşınan finansal hizmetleri kolaylaştırmak için blok zincirinde yazılan ve dağıtılan bir dizi akıllı sözleşme aracılığıyla işlev gören blok zinciri tabanlı bir uygulamadır.

DEX ile iki taraf, Likidite Sağlayıcıları işlem ücretinin küçük bir yüzdesiyle ödüllendirirken, bireyler için pasif gelir yaratma aracı olarak hizmet ederken, yalnızca akıllı sözleşmelere güvenerek finansal işlemler gerçekleştirebilir.

Dikkatinizi Çekebilir: Potion Unlock NFT Neyi Sembolize Ediyor?

Bashoswap Ekip Hakkında

Limit emri veya zararı durdur emri gibi çoklu alım satım seçenekleriyle tamamen işlevsel ve ölçeklenebilir bir Cardano DEX geliştirmek.

Bashoswap De-Fi ekosistemi, net ve kolay kullanılabilirlik ve sürdürülebilirlik sağlayan çok protokollü bir paket olacak.

Bashoswap Ekibi tarafından geliştirilen diğer Protokoller

  • Basholaunch: Yeni ve gelişmekte olan Cardano projelerine, projelerini tamamen merkezi olmayan bir şekilde hayata geçirmek için gereken itici gücü verecek Tamamen Cardano Native Launchpad, böylece sadece büyük hedge fonları ve yatırımcılar değil, aynı zamanda her türlü perakende yatırımcı da katılabilir. yeni projeleri tohum aşamalarından desteklemek.
  • BashoStake: Cardano Native Token sahiplerinin, ödül tokenleri kazanmak için tokenlerini stake etmeleri ve ayrıca finansman ve inkübasyon için seçilecek projelere oy vermelerini sağlayan bir Staking Platformu.
  • Bashomint: Tamamen başlatıldığında, kullanıcılar sadece birkaç tıklamayla bir Yerel Cardano Token basabilir.
Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu