Airdroplar(Ön Satışlar)Altcoin HaberleriHaberler

Bashoswap: Cardano’ya Dayalı Çoklu Protokol, Launchpad ve Dex’i Başlattı

Bashoswap: Cardano'ya Dayalı Çoklu Protokol, Launchpad ve Dex'i Başlattı

Uniswap’ın yüksek gaz fiyatları, uzun işlemleri ve örtüşen likiditesi, çoğu kişinin platformda jeton ticareti yapmasını sıkıcı hale getiriyor. Ethereum blok zincirinde, birkaç DeFi AMM benzer hizmetler sunar.

Bashoswap, Cardano için erken aşamadaki geliştiricileri erken benimseyenlere bağlamak için bir hızlandırıcı ve yerel token değişim platformu geliştiriyor ve platforma paylaşılan likidite ve birkaç ek özellik sağlıyor. Amaçlarından biri, yatırılan Cardano jetonlarını ve ADA’yı sanal bir çiftte birleştirmek için AMM teknolojisini kullanan bir jeton takas protokolü oluşturmaktır. Bashoswap’ın amacı, Likidite havuzlarını çalıştıracak tek bir likidite havuzu oluşturmaktır.

Likidite Sağlayıcıların (LP’ler), takas yoluyla izinsiz token alışverişini desteklemek için en iyi LP ücretlerini almak için bir havuz çifti seçmesi de mümkün olacaktır. Likidite Sağlayıcıları, jetonlarını havuzun rezervlerinden çekmek için kullandıkları için ücret teşviklerini talep edebilir. Likidite sağlayıcıları, havuzlara likidite sağlama karşılığında ek teşvikler alacaklardır. $Bash belirteçlerini kullanmak, temel havuzların benimsenmesini teşvik edecektir.

Alonzo hard fork’un akıllı sözleşmeleri ile Bashoswap Launchpad, finansal destek arayan geliştiricilere ve projelere şeffaf ve verimli, merkezi olmayan bir fon toplama platformu sağlayacak.

Dikkatinizi Çekebilir: Elon Musk’ın Son Tweeti Bitcoin Yaratıcısının Kimlik Gizemini Artırıyor

Merkezi olmayan Cardano ticaret platformu Bashoswap, Cardano Yerel Jetonlarının verimli bir şekilde ticareti için ölçeklenebilir bir kanal sağlamak üzere inşa edildi. Bash madeni parası, ağda stake etme, madencilik ve yönetişim için kullanılacak. Platformu üzerinden hayata geçirilen her proje, sigorta hazinesine maddi katkı sağlayacak ve proje başarısızlığı durumunda topluluğumuzdaki paydaşlara ve yatırımcılara finansal güvenlik hissi sağlayacaktır.

Şimdi Bashoswap, projeye katılmak isteyen erken evlat edinenler için özel bir açık artırma beyaz listesi başlatıyor. Toplamda 500 milyon $ Bash belirteci verilecek. Cardano Blockchain işletmelerinin başarısı için temel olan DeFi teknolojileri, Launchpad ve Cardano yerel para birimlerinde desteklenecek. Ayrıca Bashoswap DEX, Cardano tokenlerinin blok zincirinde alınıp satılmasına ve takas edilmesine izin verecek.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu