Altcoin HaberleriDogecoin (DOGE)HaberlerKripto Para Haberleri

Bana Dogecoin lideri demekten vazgeçin – Doge kurucusu

Doge coin geliştiricisi Billy Markus, Doge’u temsil etmediğini veya onun adına konuşmadığını söylüyor.
Jackson Palmer, şimdi tamamen Doge ve kriptoya karşı başka bir ortak geliştirici.
Markus, Doge’un sadece eğlence için olduğunu ortaya koyuyor.
Dogecoin adlı meme coin’in kurucusu ve geliştiricisi Billy Markus, insanların kendisinin mem coin’in lideri veya temsilcisi olduğunu düşünmeyi bırakmaları gerektiğini söyledi.

Markus bir dizi meme coin ile ilgili tutumunu açıklığa kavuşturmak için konuştu. 2013 yılında bir şaka olarak dogecoin yarattı. Artık Dogecoin için konuşmadığını ve proje üzerinde çalışmadığını, sadece bir topluluk üyesi olduğunu söyledi.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.
Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu