Aave (AAVE)Altcoin HaberleriDeFi HaberleriHaberlerKripto Para AnalizleriKripto Para Haberleri

Balinalar İki Ay İçinde Bu Kripto Para’ya 10 Milyon Dolar Yatırım Yaptı!

Balinalar iki ayda Aave kripto para birimine 10 milyon dolardan fazla yatırım yaptı

DeFi token Aave (AAVE), dijital, kripto para birimleri sıralamasında 54. sırada yer alıyor. Son yedi gün içinde, sermayesi neredeyse %30 artarak 2.035 milyar dolara ulaştı.Aave yeni haftaya 150 doların biraz üzerinde başladı.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

DeFi pazarında bu protokol, bloke edilen toplam 12,76 milyar dolar değerinde dijital varlıkla beşinci sırada yer alıyor.

Geçen yıl Ekim ayında, proje yaklaşık 20 milyar dolarlık varlık biriktirdi, ancak daha sonra Aave bir fon çıkışıyla karşı karşıya kaldı.

Bununla birlikte, projenin altında yatan varlık olan AAVE tokeninin çekiciliği, aksine, 2022’nin başından bu yana önemli ölçüde arttı. Santiment ekibi bir raporda, Ocak ayından bu yana 100 ila 10.000 jetonu kontrol eden balina ve köpekbalığı adreslerinin bu dijital varlığa 10.7 milyon dolar yatırım yaptığını söyledi.

Dikkatinizi Çekebilir: FTX Kripto Para Borsası Avustralya’da Faaliyete Geçti

Bu süre zarfında, en büyük cüzdanlar 70.000’in biraz üzerinde AAVE satın aldı. Balinalar, devasa V3 güncellemesinden önce DeFi protokolünün temel varlıklarına yatırımları artırıyor. 16 Mart’ta gerçekleşti.

Geliştiricilere göre V3, Aave protokolünün bugüne kadarki en güçlü ve güvenli versiyonu. Güncelleme sayesinde işlem ücretlerinin maliyetini optimize etmek ve risk yönetim sistemini iyileştirmek mümkün oldu.

Topluluk, InstaDApp, DeBank, 1inch, Paraswap, Zapper, DeFiSave ve Zerion için cüzdan ve erişim noktası entegrasyonları dahil olmak üzere ek araçlar aldı.

Analistlerin tahminlerine göre, AAVE için en yakın kilit direnç bölgeleri 180 dolar ve 240 dolar alanlarında. 2021 sonbaharında madeni paranın 632 dolara ulaştığını unutmayın.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu