Altcoin HaberleriCardano (ADA)Dogecoin (DOGE)HaberlerKripto Para Analizleri

Balinalar Bu 3 Altcoin’i Toplu Halde Satıyorlar

Balinalar Bu 3 Altcoin'i Toplu Halde Satıyorlar, Balinaların sattığı altcoinler.

Bir yatırım tavsiyesi değildir ve yalnızca bilgilendirme amaçlı yayınlanmıştır.

Analistler, kripto para piyasasının düşüşü sırasında büyük sahiplerinin aktif olarak sattığı üç altcoin keşfetti. Kurumsal yatırımcıların cüzdanlarının hareketlerine bakılırsa tehlikeli paralar Cardano (ADA), Yearn finans (YFI) ve Dogecoin (DOGE).

ADA. CoinGecko’ya göre listede ilk sırada yer alan yerel blockchain tokenı Cardano, piyasa değerine göre kripto para birimleri sıralamasında (17 milyar dolar) 8. sırada yer aldı. Büyük sahiplerinin cüzdanları (10.000’den 1 milyon ADA’ya kadar), toplam token arzının %27.3’üne sahiptir. Üç ay önce %30,5’e sahiplerdi.

Binance kripto borsasından alınan verilere göre, 24 Haziran 16:40 Moskova saati itibarıyla ADA, günlük fiyatta %7,61 artışla 0,5 dolardan işlem görüyor.

YFI. Adresleri 1.000 ila 10.000 YFI içeren Yearn Finance DeFi proje jetonlarının sahipleri, son altı ayda toplam varlıklarını %6,5 oranında azalttı. Analistler, büyük yatırımcıların davranışlarının genellikle varlık fiyatlarının dinamikleri ile ilişkili olduğuna dikkat çekiyor.

Dikkatinizi Çekebilir: Crypto.com, Apple Pay’i entegre etti

YFI 6.75 dolardan işlem görüyor, fiyat günlük %32.07 arttı.

DOGE. uzmanlara göre, kripto para yükseliş büyüme aşamasında olmadığında kurumsal yatırımcıların Dogecoin meme-kripto para birimi ile ilgili herhangi bir faaliyeti yok. Analistler, böyle bir aşamanın son zirvesinin 7 ay önce olduğunu ekliyor. 1 ila 10 milyon DOGE sahibi sayısı, altcoin’de büyük bir satışın kaydedildiği Mart ayından bu yana değişmedi.

DOGE, 0.067$’dan işlem görüyor, varlığın değeri günlük %5.98 arttı.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu