Altcoin HaberleriHaberlerKripto Para Haberleri

Balinalar, Alınan Haberlere Göre Bu Altcoin’e Yöneldi

Balinalar, Endüstriden Önemli Rakamların Ayrılmasına Rağmen Büyük Miktarlarda FTM Alıyor

Ethereum ağındaki balinalar, son 15 saat içinde satın alınan 18 milyonun üzerinde FTM ile FTM kripto para biriminin bir dizi büyük satın alımını başlattı.

Balinalar 15 milyon dolar değerinde FTM kaptı

Hizmetteki token sayfasına göre, FTM tokeni balinalar arasındaki aktif adres sayısında %15’lik bir artışla karşı karşıya kaldı, ancak aynı zamanda varlığa net giriş neredeyse %100 azaldı ve eksi 17 $’a ulaştı. milyon.

Balinalar, Alınan Haberlere Göre Bu Altcoin'e Yöneldi
Balinalar, Alınan Haberlere Göre Bu Altcoin’e Yöneldi

Ancak varlığa net girişler negatif kalırken, işlem hacimleri %409 gibi büyük bir artışla karşı karşıya kaldı. Tokene yönelik artan ilginin ardındaki neden, tokenin altında yatan değere bağlanabilir: toplam merkezi olmayan uygulama sayısı, TVL ve dolaşımdaki arz.

Fantom, çeşitli alanlardan geliştiricileri sürekli olarak destekler ve yeni zincir içi protokoller geliştirmek için hibeler sağlar. Andre Cronje’nin projeden ayrılmasına rağmen, daha önce FTM için çalışan geliştiriciler ekosistemi daha da genişletecek.

Dikkatinizi Çekebilir: Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: Temel Seviyeler Nelerdir?

Daha önce, FTMAlert’in içerik direktörü Fantom’u 2011’de Steve Jobs’u kaybeden ancak önemli ölçüde büyüyen ve son on yılda 130.000 milyon dolar kâr eden Apple ile karşılaştırdı.

Cronje sektörden ayrıldıktan sonra, FTM ve diğer DeFi tokenleri, piyasa performansı açısından değerlerinin yaklaşık %30’unu kaybetti. FTM, 1.20 doların altına düştü ve Aralık ayında yerel bir dibe vurdu. Token Eylül ayı civarında işlem görüyor.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır.

Son dakika gelişmelerinden haberdar olmak için CoinFili.com’u Twitter‘da takip edin.

Sorumluluk Reddi: Bu makale yalnızca bilgilendirme amaçlıdır. Hukuki, vergi, yatırım, finansal veya diğer tavsiyeler olarak sunulmamıştır veya kullanılması amaçlanmamıştır. Coinfili.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Coinfili.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinfili.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır. Uyarı: Coinfili.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Coinfili.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Coinfili.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Eyüp Can

Kripto Para Araştırmacısı Analisti , Blockchain destekçisi kendi analizlerimi ve Araştırmalarımı paylaşmaktayım. Yaptığım Analizler Yatırım Tavsiyesi değildir.
Başa dön tuşu